• SLICK
    #81530
    Én is azt sejtem, hogy az öreg valami nagy durrogtatásra készül. Mivel az utóbbi időben nem nagyon költöttünk játékosokra, mégis behúztunk 3 BL-t zsinórban és 4-et ugye 5 év alatt, gondolom Perez perverziói nem lettek kielégítve még így sem.. Meg ahogy írtad is ehhez Zidane nem akart asszisztálni...
    Bár ha ez valóban így van - igaz ez soha nem fog kiderülni - akkor viszont Perez repülhetne innen a bús faszba. Voltak eredmények, igaz az idei év egy katasztrófa volt bajnokság terén, kupában sose voltunk nagy menők, de az hogy egy ember ennyire ilyen nagy igazolásfétissel rendelkezzen mint Pere és ezáltal mindent elseper ennek útjából, az szerintem nem megengedett.
    A BL győzelem után én már tényleg annyira kíváncsi voltam, hogy na egy ilyen nyögős szezon után tényleg mivel fog készülni Zidane meg a klub a következő szezonra, most inkább azt látom, hogy itt valami óriási nagy gáz lesz. Sokszor nagyon pesszimista tudtam lenni, egyes hírek hallatán, de most szerintem itt tényleg a mennyből a pokolba tipikus esete lesz. DE! Ne így legyen természetesen.Viszont az aggodalom az nagyon meg fog maradni.

    Kíváncsi leszek Zidane hova ül le és az ő helyét ki veszi át... Egybe reménykedem, hogy az a cigány Neymar nem fog idejönni...