81624
  • REALista
    #81544
    Este sorsolnak a Bl-ben.Jó lenne elkerülni a Liverpoolt...

    1. Real Madrid, Atlético Madrid, FC Barcelona, Bayern München, Manchester City, Juventus, PSG, Lokomotiv Moszkva.
    2. Borussia Dortmund, Porto, Manchester United, Sahtar Donyeck, Benfica, Nápoli, Tottenham, Roma.
    3. Liverpool, Schalke 04, Olympique Lyon, Monaco, Ajax, CSZKA Moszkva, PSV Eindhoven, Valencia.
    4. Viktoria Plzen, Club Brugge, Galatasaray, Young Boys, Inter Milan, Hoffenheim, Crvena zvezda, AEK Athen.
  • LasDen #81543
    bajnokságot amúgy is csak 5 évente nyerünk, hozzá vannak szokva a szurkolók :D
  • REALista
    #81542
    Nyilván igazad van, de azért a Real szurkolók nagy részének nem mindegy, hogy mikor nyer valamit a csapat...:D:D
  • Monoton
    #81541
    Ennyi
  • LasDen #81540
    Csak hogy én is elmondjam a véleményem a dologról. Az az igazság, hogy pont leszarom, hogy CR megy v marad. Semmilyen érzést nem váltott ki a távozása vagy anno az érkezése. Soha nem volt kedvenc játékosom, így nem érint. Lehet 12 v 32 év múlva, de úgy is lesz még bajnok a Real. Min aggódjak vagy szomorkodjak? Szép volt, jó volt, köszönjük, csá.
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2018.07.11. 17:47:52
  • 6unn3r
    #81539
    Arsenal szurkolóként ellenszenves volt az Mu-ban. Habár tehetségét elismertem és az ellenszenv is a tőle való félelemből fakadt. Na meg persze, hogy takonyként mekkora arca volt. Ahogy a Realba igazolt kíváncsi voltam rá, mire megy ott. Azelőtt a Madrid sem volt a kedvencem. Aztán 9 év után azon kapom magam, hogy a meccsek 95%-át láttam, amin Ronaldo pályára lépett. Kritikusából rajongójává váltam. Mint személyiséget lehet szeretni vagy nem szeretni, mert pökhendi, önző és hiú. De sportemberi teljesítményét nem tudom vitatni. És amivel ő engem egy életre rajongójává változtatott az a munkamorálja, a győzni akarása. Sose szerettem belemenni a Messi vs CR vitákba, mert két különböző stílusú focista. Messi istenadta tehetség, aki zsigerből focizik. Ronaldo pedig kőkemény munka által érte el amit. 33 évesen amilyen góléhesen, trófea éhesen, sikeréhesen játszik, amilyen keményen dolgozik, hogy fitten tartsa magát, ahogyan átalakította stílusát és szélsőből halálos befejező csatár lett...hihetetlen ambícióról tesz ez tanúbizonyságot. És valahol ennek tudható be az önzősége, a rinyálása. Megszerettette velem a Madridot, egy életre lekötelezett, mint rajongója és rendkívüli példaértékkel szolgált. Nem örülök neki, hogy elment. Nem szeretem sem a Juvét, sem az olasz focit. De őszintén remélem, hogy a környezetváltozás, a kihívás új lendületet ad neki és lábra húzza az olasz csizmát.
  • REALista
    #81538
    Ö bennük már nem volt több szerintem de Ronaldo amilyen kondiban van simán lenyomhat pár remek szezont.
  • Woodpecker
    #81537
    Mint Casillas meg Raul! xDD
  • REALista
    #81536
    Azért jó lett volna ha a Real-ból vonul vissza...:(
  • SLICK
    #81535
    Ronaldo csak egy tényező a sok közül, hogy itt széthullás lesz. Zidane sem véletlenül léphetett le. Tuti Perez akarja kiélni megint a fétiseit...
    Abban viszont nagyon reménykedem, hogy nem hozzák ide azt a fetrengő cigány Neymart.
  • Jim Morrison
    #81534
    érdekes választás a juve, meglátjuk mi sül ki belőle.
  • LasDen #81533
    ITT A VILÁG VÉGE!!!! MOST AKKOR MI LESZ VELÜNK!!!! HOGY FOGUNK TOVÁBB ÉLNI?!!?!??!!? HÁT RONALDO ELŐTT NEM VOLT MADRID, MOST AKKOR MI LESZ VELÜNK????!?!?!? VÁÁÁÁÁÁááááááááá.......
  • REALista
    #81532
    Na úgy néz ki hogy Ronaldo a Juve-ban folytatja.nagyon remélem hogy nem Neymar jön a helyére...:)
  • 6unn3r
    #81531
    Zidane megy a francia válogatotthoz.
    Wenger meg ide. :D Szóval a keret tele lesz néger franciákkal. :D
  • SLICK
    #81530
    Én is azt sejtem, hogy az öreg valami nagy durrogtatásra készül. Mivel az utóbbi időben nem nagyon költöttünk játékosokra, mégis behúztunk 3 BL-t zsinórban és 4-et ugye 5 év alatt, gondolom Perez perverziói nem lettek kielégítve még így sem.. Meg ahogy írtad is ehhez Zidane nem akart asszisztálni...
    Bár ha ez valóban így van - igaz ez soha nem fog kiderülni - akkor viszont Perez repülhetne innen a bús faszba. Voltak eredmények, igaz az idei év egy katasztrófa volt bajnokság terén, kupában sose voltunk nagy menők, de az hogy egy ember ennyire ilyen nagy igazolásfétissel rendelkezzen mint Pere és ezáltal mindent elseper ennek útjából, az szerintem nem megengedett.
    A BL győzelem után én már tényleg annyira kíváncsi voltam, hogy na egy ilyen nyögős szezon után tényleg mivel fog készülni Zidane meg a klub a következő szezonra, most inkább azt látom, hogy itt valami óriási nagy gáz lesz. Sokszor nagyon pesszimista tudtam lenni, egyes hírek hallatán, de most szerintem itt tényleg a mennyből a pokolba tipikus esete lesz. DE! Ne így legyen természetesen.Viszont az aggodalom az nagyon meg fog maradni.

    Kíváncsi leszek Zidane hova ül le és az ő helyét ki veszi át... Egybe reménykedem, hogy az a cigány Neymar nem fog idejönni...
  • Voyager5
    #81529
    Ezen én is gondolkodtam.
    Simán eltudom képzelni, hogy az öreg valami nyári ámokfutásra készül amihez Zidane nem adja a nevét. (Neymar, Hazard)

    De az is lehet, hogy simán csak elfogyott Zizou motivációja ennél a csapatnál, illetve elég volt neki a stresszből.
  • LasDen #81528
    bármi lehet
  • SLICK
    #81527
    sokan azt rebesgetik, hogy Perez keze van ebben. Vajon lehet alapja?
  • REALista
    #81526
  • Jim Morrison
    #81525
    csúcson abba is hagyja. meg még mielőtt ronaldo jelenti be távozását:) meg talán többen is
  • Voyager5
    #81524
    Lemondott Zidane.
  • Jim Morrison
    #81523
    Úgy megmondtam pár napja, hogy Ramos lenullázza Salaht, így is lett. A két potyát még gondolni se mertem. Jó a győzelem, de jó kis meccs is lehetett volna...:) Bale gólja meg...szép
  • REALista
    #81522
    Azért vicces hogy pont Bale és Benzema lőtték a gólokat!:)
    Amúgy le a kalappal a csapat előtt, történelmet írtak!
  • Voyager5
    #81521
    Na akkor lehet bontani a pezsgőket.
    Zsinórban 3 BL. :)
  • fonak
    #81520
    Bogdán Ádinak kellett volna védenie, két ilyen gólt talán még ő sem hoz össze :)
  • SLICK
    #81519
    Van kérdés? HÁT PERSZE HOGY NINCS!!!!!!!! 3 BL győzelem zsinórban geciii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • REALista
    #81518
    A spanyolok 23 fős kerete:

    Kapusok: David de Gea (Manchester United), Pepe Reina (SSC Napoli), Kepa Arrizabalaga (Athletic Bilbao)
    Védők: Dani Carvajal (Real Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid), Nacho Fernández (Real Madrid), Gerard Piqué (FC Barcelona), Jordi Alba (FC Barcelona), César Azpilicueta (Chelsea), Nacho Monreal (Arsenal), Álvaro Odriozola (Real Sociedad)
    Középpályások: Sergio Busquets (FC Barcelona), Andrés Iniesta (FC Barcelona), David Silva (Manchester City), Koke (Atlético Madrid), Saúl Níguez (Atlético Madrid), Thiago Alcántara (Bayern München)
    Támadók: Isco Alarcón (Real Madrid), Marco Asensio (Real Madrid), Lucas Vázquez (Real Madrid), Diego Costa (Atlético Madrid), Iago Aspas (Celta Vigo), Rodrigo Moreno (FC Valencia)

    Érdekes, hogy Morata a Chelsea kezdőjében sem tudott megragadni, végül a spanyol keretből is kimaradt...
  • REALista
    #81517
    Alig feltűnően rúgták fel Varane-t a gól előtt...:)
  • REALista
    #81516
    Nagyon jó félidőt hoztunk simán vezethetnénk ha egy kicsit pontosabbak vagyunk.Robertonak még jövünk eggyel...:)
  • Jim Morrison
    #81515
  • LasDen #81514
    Nincs miről beszélni. Madrid a legjobb. End of conversation....
  • szucsy89
    #81513
    Jól kihalt ez a topik is :D
  • REALista
    #81512
    Meleg volt nagyon.:) Navas megint parádézott.
  • Jim Morrison
    #81511
    ez igy nagyon izgi lesz
  • Voyager5
    #81510
    Igazabol en is :)
    Liverpoolban elek, es itt minden Pool drukker a Madridot akarta :D

    Nagyon eros csapatuk van, ha tovabbmegyunk akkor veluk fogunk dontozni szerintem.
  • REALista
    #81509
    Örülök hogy elkerültük a Liverpoolt.:)
  • Voyager5
    #81508
    Bayernnal jatszunk a dontoert.
  • 6unn3r
    #81507
    Lucas a labdra várt, nem a védőre. Állva várta Ronaldo labdáját, Benatianak meg egy lehetősége volt: vagy felborítja vagy végignézi, ahogy befejeli. Felborította, ráadásul hasba is rúgta. Lendületből elvitte egyszerűen Lucast. Sok véleményes tizit kap a Madrid, de ez többször visszanézve is egyértelmű.
  • REALista
    #81506
    Azért Ramos vagy legalább Nacho nagyon hiányzott hátul.
  • REALista
    #81505
    Ha labdát talál a védő akkor azt mondom is-is, de azért ez így bőven 11-es bármennyire is látszik hogy várt a védőre Lucas...