81609
  • Voyager5
    Ezen én is gondolkodtam.
    Simán eltudom képzelni, hogy az öreg valami nyári ámokfutásra készül amihez Zidane nem adja a nevét. (Neymar, Hazard)

De az is lehet, hogy simán csak elfogyott Zizou motivációja ennél a csapatnál, illetve elég volt neki a stresszből.
  • LasDen #81528
    bármi lehet
  • SLICK
    sokan azt rebesgetik, hogy Perez keze van ebben. Vajon lehet alapja?
  • REALista
  • Jim Morrison
    csúcson abba is hagyja. meg még mielőtt ronaldo jelenti be távozását:) meg talán többen is
  • Voyager5
    Lemondott Zidane.
  • Jim Morrison
    Úgy megmondtam pár napja, hogy Ramos lenullázza Salaht, így is lett. A két potyát még gondolni se mertem. Jó a győzelem, de jó kis meccs is lehetett volna...:) Bale gólja meg...szép
  • REALista
    Azért vicces hogy pont Bale és Benzema lőtték a gólokat!:)
    Amúgy le a kalappal a csapat előtt, történelmet írtak!
  • Voyager5
    Na akkor lehet bontani a pezsgőket.
    Zsinórban 3 BL. :)
  • fonak
    Bogdán Ádinak kellett volna védenie, két ilyen gólt talán még ő sem hoz össze :)
  • SLICK
    Van kérdés? HÁT PERSZE HOGY NINCS!!!!!!!! 3 BL győzelem zsinórban geciii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • REALista
    A spanyolok 23 fős kerete:

Kapusok: David de Gea (Manchester United), Pepe Reina (SSC Napoli), Kepa Arrizabalaga (Athletic Bilbao)
    Védők: Dani Carvajal (Real Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid), Nacho Fernández (Real Madrid), Gerard Piqué (FC Barcelona), Jordi Alba (FC Barcelona), César Azpilicueta (Chelsea), Nacho Monreal (Arsenal), Álvaro Odriozola (Real Sociedad)
    Középpályások: Sergio Busquets (FC Barcelona), Andrés Iniesta (FC Barcelona), David Silva (Manchester City), Koke (Atlético Madrid), Saúl Níguez (Atlético Madrid), Thiago Alcántara (Bayern München)
    Támadók: Isco Alarcón (Real Madrid), Marco Asensio (Real Madrid), Lucas Vázquez (Real Madrid), Diego Costa (Atlético Madrid), Iago Aspas (Celta Vigo), Rodrigo Moreno (FC Valencia)

Érdekes, hogy Morata a Chelsea kezdőjében sem tudott megragadni, végül a spanyol keretből is kimaradt...
  • REALista
    Alig feltűnően rúgták fel Varane-t a gól előtt...:)
  • REALista
    Nagyon jó félidőt hoztunk simán vezethetnénk ha egy kicsit pontosabbak vagyunk.Robertonak még jövünk eggyel...:)
  • Jim Morrison
  • LasDen #81514
    Nincs miről beszélni. Madrid a legjobb. End of conversation....
  • szucsy89
    Jól kihalt ez a topik is :D
  • REALista
    Meleg volt nagyon.:) Navas megint parádézott.
  • Jim Morrison
    ez igy nagyon izgi lesz
  • Voyager5
    Igazabol en is :)
    Liverpoolban elek, es itt minden Pool drukker a Madridot akarta :D

Nagyon eros csapatuk van, ha tovabbmegyunk akkor veluk fogunk dontozni szerintem.
  • REALista
    Örülök hogy elkerültük a Liverpoolt.:)
  • Voyager5
    Bayernnal jatszunk a dontoert.
  • 6unn3r
    Lucas a labdra várt, nem a védőre. Állva várta Ronaldo labdáját, Benatianak meg egy lehetősége volt: vagy felborítja vagy végignézi, ahogy befejeli. Felborította, ráadásul hasba is rúgta. Lendületből elvitte egyszerűen Lucast. Sok véleményes tizit kap a Madrid, de ez többször visszanézve is egyértelmű.
  • REALista
    Azért Ramos vagy legalább Nacho nagyon hiányzott hátul.
  • REALista
    Ha labdát talál a védő akkor azt mondom is-is, de azért ez így bőven 11-es bármennyire is látszik hogy várt a védőre Lucas...
  • LasDen #81504
    azért nem lehet erre őszintén rámondani, hogy tiszta tizenegyes volt...
  • zsotesz
    sikerült kicentizni
  • REALista
    Hát ez nem sokon múlt...:)
  • Woodpecker
    Jon egy Ronaldo gol onnantol hello van juvenak, de azert szepen kuzdenek.
  • REALista
    Meleg a pite...:S
  • REALista
    Remélem lesz lehetőségünk megbosszulni a Barcát....
  • eddie999
    0-2-nél nem nagyon mosolyoghatott. Olyan eredmény nem volt a döntőn :-)
  • Voyager5
    Nem mondtam, hogy Conte a megoldás.
    De amúgy ő építette fel ezt a csapatot, ami azóta csak erősebb lett szvsz.
    A Serie-A megnyerése tulképp elvárás, annyira messze van a többi csapat ettől a Juvétól.

Nekem az tűnt fel már a tavalyi döntőben is, hogy 0-2nél Allegri csak kínosan mosolygott, miközben a csapat kb a padlón volt.
    Ugyanezt eltudod képzelni mondjuk Conteről? :)

Gyengekezű edző ő szerintem ide. És hiába a 2 Bl döntő ha nem nyered meg.
  • LasDen #81496
    Míg Conte uralta a Serie A-t, addig európában nem tudott felmutatni semmilyen eredményt. Míg Allegri 2014-es kinevezése óta 2x döntőbe juttatta a torinóiakat. Bár mindkétszer simán lenullázták őket. Ha probléma is Allegri a Juventusban, nem ő a legnagyobb szerintem.
  • Voyager5
    Nem gondoltam volna 0-3-mas különbséget tegnap.
    Szerintem a Juventusnál a legnagyobb gond Allegri személye lehet, vele szerintem sosem fognak elérni kiugró sikereket.
  • REALista
    :D:D:D
  • homeless
    Rühellem Ronaldot, de le a kalappal. Óriási formában van.
  • Monoton
    https://m.imgur.com/t/goku/iudKCRN

• Monoton
    K
  • LasDen #81490
    ezpz lemon squeezy