syberia2#10658
Erről az esetről, amin ge..zik a törülközősfiúval, nem nyilatkozott még semmit? Ez, meg a Decision, meg még sok Clevelandi buzisága lecsillapodni látszik Miamiban, sokkal szerethetőbb valahogy azóta.
Sajnos azokat is megértem, akik utálják: egy kicsit azért én is (mondom, milyen Celtic az, aki nem?:D), de van pár dolog, ami nagyon bántja a fülem:
Azok, akik a személyisége miatt nem szeretik, esetleg olvassanak utána Jordannek. Ok, hogy mindenki tényként kezeli, hogy Jordan a legjobb, ami -egyelőre-igaz. De legalább ne olyan tulajdonságok miatt tegyük előrébb a ranglistán, ami miatt nem megérdemelt.
Azt is nézzétek meg, hogy James 18 évesen lett draftolva. Csak pár név a listáról, hogy lássátok, milyen intelligenciájú embereket húztak be gimiből:
Kobe Bryant
Jermaine O'Neal
Tracy McGrady
DeShawn Stevenson
Amar'e Stoudemire
Kendrick Perkins
Dwight Howard
Josh Smith
J. R. Smith
Andrew Bynum+
Monta Ellis
Louis Williams
Andray Blatche