border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #28180
    Terepruhát viselő airsoftversenyzők okoztak kisebb riadalmat Érpatakon


    Terepszínű egyenruhát viselő emberek jelentek meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Érpatakon. A kisebbségi önkormányzat elnöke hívta a rendőröket, és kiderült, hogy az egyenruhások egy légfegyverrel, csapatban vívott hobbisportot űznek, és játszani mentek oda.

    Vasárnap délelőtt az érpataki kisebbségi önkormányzat elnöke telefonált a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei rendőrségre, hogy a településen terepszínű egyenruhát viselő emberek jelentek meg - közölte a Police.hu. Az újfehértói rendőrőrs járőrei azonnal ellenőrizték a bejelentést. Tizennyolc terepruhást igazoltattak, és megállapították, hogy egy airsoftegyesület tagjai.

    Az airsoft légfegyverrel, csapatban űzött hobbisport. Az is kiderült, hogy a versenyzők már korábban is játszottak a településen. Az igazoltatáson kívül más rendőri intézkedésre nem volt szükség, a versenyzők a település külterületén megkezdhették a mérkőzéseket.

    [origo]