29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #28196
  • lac coo
    #28195
    120-as valoban sok, 110-es hatareset , 100-as tuti jo lesz (guarder-bol...), termeszetesen jo tomitesek mellett.
  • Mersant
    #28194
    120-as rugo sok lesz.
  • alph4
    #28193
    Hali! Úgy döntöttem Src M4 carabine helyett CM 045-öst ami jóval olcsóbb (és anyagába is talán jobb) így tudok hozzá még venni pár dolgot. Ezzel kapcs. lenne kérdésem.

    Rövidebb hangtompító: link
    Kisebb red dot: link
    120as rugó: link
    A kérdésem az lenne hogy ezeket fel tudom rá rakni simán? (red dothoz kell sínszerelék azt tudom) a hangtompítót nem tudom.

    Illetve ha jól láttam 130as rugó van benne alapból, viszont 400alé akarok menni fpsben, a 120 guarder rugó megfelelő választás?

    köszi a helpet.
  • NoobStalker
    #28192
    te meg ne kezd a személyeskedést, nekem itt csak 1 regem van...rossz példát mutatsz
  • RoyalPredator
    #28191
    Ne kezd a műsort, álreges...
  • NoobStalker
    #28190
    Stalker a legjobb!!!!
  • karajjj
    #28189
    ők már eleve airsoftoznak
  • RoyalPredator
    #28188
    Már elég sok mindent eladtam.
    Woodland és DPM zubbonyom maradt, ha kell. Már félsiker.
    Meg van egy ukrán/orosz (nemtudni pontosan) sapkám flora mintában, állíthatóvá alakított tépőzáras hátsóval. Amúgy bőr is van benne, szal szvsz adja az érzetet is.

    Ezek vannak most így kapásból... Meg jóféle bakancs, kamásli, magyar feketebőr tártartós valami, 2 kiszsebbel.

    Stalkeren ezek jól jönnek azért. Ott úgyis guberált és csempészett dolgokat kevernek eredetileg. (Játékban nem látszik ugye, de merjünk továbblépni a kiadó bizonyos okokból történő mulasztásaitól.)

    Esetleg egy PMG gázálarcom is van, tiszteknek gyártott.
    Amúgy ilyen "pofazacskós" hasonló darabokat 2-3k-ért tudok neked szerezni, de a lencsét ki kell cserélni vmi BBálló plexire. (nem bonyolult, adott esetben énis megtudom neked oldani anyagáron)

    Más nincs nagyon, ami stalkeres. Talán 2 db Bols fém díszdoboz, amit összelehet gázpalacknak/légszűrő tartálynak dolgozni.
  • TOMSILENT
    #28187
    Üdv, Royal...van eladó "Honvédségi egyenruha?" - vagy valamilyen külföldi (ukrán) egyen ruha? ...
  • HöfEE
    #28186
    Érpatakon sem a rendőrökkel volt a gond...
  • DannyL
    #28185
    SCAR egyedi volt, G36 nem biztos hogy az, de nézz utána mindenképp.
  • lac coo
    #28184
    Az, persze, eddig le sem szarták, most megint van miért sírni, egyből "megriadtak" ! :)

    Múltkor minkek is igazoltattak, pedig nem kis ideje mindig ugyanott gyülekezünk ...
  • PÜSPÖK
    #28183
    És ugye a folyamatos feltünési viszketegségük az elnyomottak szerepében tetszelegve.OFF.
  • lac coo
    #28182
    Ezzel az lesz a gond, hogy ha ez ilyen egyszerű ,meg nem piszkálják a rendőrök , akkor a véderő meg a többi is elkezd "airsoftozni " !
    Na majd onnantól lesz érdekesebb a dolog :(

    Nem szeretem én, ha ilyen hírek jelennek meg, még ha ez most végül is pozitív ....

    Mondjuk az a kisebbségi elnök is be...., ha már korábban is voltak ott, pontosan tudta mi az, csak most jó reklám ez nekik !!!
  • PÜSPÖK
    #28181
    Ja néztem én is.. Nálunk errefelé ilyen gond nincs..Mi lőjjük a rendőröket is..:-)
    (ők is játszanak jónéhányan)
    Eddig csak pozitív tapasztalatunk volt a rend őreivel és a lakossággal.
  • lac coo
    #28180
    Terepruhát viselő airsoftversenyzők okoztak kisebb riadalmat Érpatakon


    Terepszínű egyenruhát viselő emberek jelentek meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Érpatakon. A kisebbségi önkormányzat elnöke hívta a rendőröket, és kiderült, hogy az egyenruhások egy légfegyverrel, csapatban vívott hobbisportot űznek, és játszani mentek oda.

    Vasárnap délelőtt az érpataki kisebbségi önkormányzat elnöke telefonált a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei rendőrségre, hogy a településen terepszínű egyenruhát viselő emberek jelentek meg - közölte a Police.hu. Az újfehértói rendőrőrs járőrei azonnal ellenőrizték a bejelentést. Tizennyolc terepruhást igazoltattak, és megállapították, hogy egy airsoftegyesület tagjai.

    Az airsoft légfegyverrel, csapatban űzött hobbisport. Az is kiderült, hogy a versenyzők már korábban is játszottak a településen. Az igazoltatáson kívül más rendőri intézkedésre nem volt szükség, a versenyzők a település külterületén megkezdhették a mérkőzéseket.

    [origo]
  • Kurfürst
    #28179
    Köszi a tippet.. szóval röviden, imádkozni hogy ne szarjon be benne valami speciálisabb cucc.. :/
  • DannyL
    #28178
    Azt azért hozzátenném, hogy alapvetően jó minőségű és jól működő fegyver volt, de azt nem vártam meg hogy szerelni vagy cserélni kelljen benne valamit.
  • DannyL
    #28177
    ARES = STAR
    Arra figyelj oda, hogy a gb-ikben eléggé egyedi megoldások vannak.

    Nekem volt STAR SCAR-om és a nozzle pl. hosszabb volt benne mint egy átlagos ver.2 boxban. De egyedi volt a tűzváltó, hop-up kamra is. A piston meg kisebb mint az átlag.

    Szóval csak óvatosan. :)
  • Kurfürst
    #28176
    Külön is kapható az ARES Red Dot + Optika fogantyú. Nyami.
  • Kurfürst
    #28175


    Találtam róla videót, állítólag nem rossz, persze videón keresztül nehéz jól megítélni, de ne gázos. Az optika része jó, a Red Dot használhatónak tűnik de nagyon neki kell tolni a szemet. Azt hiszem inkább az AUG 1,5-es optikájához hasonlíthat, nem annyira CQB-ra való, inkább nyílt terepre lehet hasznos.
  • Kurfürst
    #28174
    A Tavor RD tényleg kuka kategória. Sajna itthon meg ARES-t nem láttam (miért?), az optika próbája pedig a kézbevétel.

    Szoptam már be JG-s Steyr A1 optikával, meg láttam full használhatatlan csőlátásos G-36 optikát, szart se ért egyik se..
  • lac coo
    #28173
    Ares Tavoron elég gagyi a reddot: http://www.youtube.com/watch?v=ReopOH_YqEU
    G36 -ukat nem ismerem ...
  • Kurfürst
    #28172
    Opikás + Red Dotos Ares G-36-al van valakinek tapasztalata? Különösen az optika/Red Dot minősége érdekel, a többi gondolom rendben van.

    Dolgozik bennem a kisördög hogy becseréljem a Steyr-t egy ilyenre.. egy hang pedig azt súgja hogy kurvára megbánnám a végén.

    Ares G 36
  • lac coo
    #28171
    Hasznos dolog...Már csak fél milla kell hozzá, hogy vegyen az ember "néhány darab gránátot! :))))

  • lac coo
    #28170
    Jah, közben rájöttem, beszéltem is vele....
  • DannyL
    #28169
    Amúgy még ebaybanned-ről is 17,5 USD a pakol. úgyhogy az a 2.000 Ft egyáltalán nem sok.
  • DannyL
    #28168
    Nincs e-mail cím megadva még a profiljában sem.
  • lac coo
    #28167
    Aki a kaftánokat árulja , készíti softairen ; az ő email címét meg tudná adni valaki?
  • lac coo
    #28166
    Drága ....Annyit nem ér nekem .
  • ToMy_
    #28165
    Tőle például.
    Gondolom read-only-ban még eléred a softair-t.
  • Büdös Bohóc
    #28164
    most már oks lett hálistennek, van vagy 9 órám tölteni még az bőven elég
  • lac coo
    #28163
    Ha nincs más,vágd le és ha van otthon sima "csokid" kösd össze azzal. favágó megoldás, de atombiztos :)))
  • Büdös Bohóc
    #28162
    pfpffppffpfp nagy nehezen sikerült, remélem nem gyengült meg a toldásoknál a szorítás meg nem törtem meg a véget mert akkor meg elszakad azt totál csinálhatom elölről...
  • Büdös Bohóc
    #28161
    de szétszedni se tudom, mert képtelenség ám a pöcköket visszanyomni, hogy kihúzzam a pöcsöket a műanyag tokból
  • Büdös Bohóc
    #28160
    az a mocskos kibaszott eladó, csináltattam tamia csatlakozó átalakítót aksira bazmeg és nem szarul van bekötve a drótozás???? Holnap játék és megint a mocskos szar aksitöltővel kell baszakodnom, az okostöltő meg ott porosodik ismét. Rákötöttem az aksit azt egyből felmelegedett az egész meg nem is világított a töltés, miért kell ilyenkor baszni a rezet... inkább kértem volna el megint haverét, azzal minden ok volt. 2 kibaszott drót meg 2 csatlakozó, mit lehet ezen elbaszni, legalább mondta volna, hogy vigyem be az aksit meg a töltőt és megnézzük, de nem...
  • SG rock
    #28159
    vegyél egyet a sarki gyrosostól
  • lac coo
    #28158
    Pakolt vagy valami hasonlót hol tudnék venni a jövő hét végéig?
  • lac coo
    #28157
    Tényleg , kupponjuk is van, jó ötlet !