border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #19395
    kezdtünk fosztogatóként:
    "békésen" találtunk alkatrészt/ loptunk 1-2 prémet
    vault13-tól boltoltam pár szál cigit + találtam vizet, ezt elpasszoltuk ajándéknak a prémmesternek mint vízkereskedő

    leadtuk a talált cuccot fosztogató vezérnek, majd a saját HQ-ról lopott cuccot újra eladtuk neki :D

    a prémvadász HQ-n beálltunk vízkereskedő/zsoldos/testőrnek, loptunk pár prémet + kaptunk fizetségnek is (párat elástunk a pusztában tartaléknak) :D

    megtámadtunk egy prém konvojt, a zsákmányból a teljes fosztogató csapat/főnök mellett elloptunk pár prémet és eladtuk a főnök szeme láttára Vault13-nak.

    ma többiek megtámadták a várost, mi ezalatt kiloptunk 2 alkatrészt és vittük eladni, de 2 csak megtámadott a doki mellett, őket lelőttem, majd átvertük a dokit hogy mi elhagytuk a papírjainkat ezért full legál fegyverviselésit kaptunk (ezt nem tom hogy sikerült nagy szar duma volt hogy 2-en minden iratunk elhagytunk 2+2 kártyát) :D

    na innentől jött a nagy shaftelés kiástuk a prémeket és eladtuk azt is,
    a katonák között fullra pakolva mászkáltunk de elhitték hogy jó a papírunk :D

    mivel minden játékos full korrupt volt így katonák + civilek + prémvadászok + pap + mi fosztogatók együtt megtámadtuk a vault bázist, de ott nem volt zsákmány csak rakás újság, közben a katonák elárultak és hátba támadtak minket, de sikerült kb 25 db újságot kicsórnom :D

    ezután vagy 2 órán át próbáltam megszabadulni tőle de senki nem akarta/tudta megvenni, de valahogy csak kiboltoltam.

    a kaszinóban felbéreltek öljük meg az egyik BOS rajt, őket kinyírtuk, majd ugyanaz a raj felfogadott minket segítsünk nekik, de persze átvertük őket is, aki a pénzt adta volt az egyetlen ember akit akkor lelőttem :D

    ezután loptam Gizmo-tól drogot és eladtam a kaszinó bejáratban, volt 1-2 tűzharc a végén még a sarokban loptam prémet és a terem közepén eladtam a kaszinóban :D

    10$-ral kezdtem és 70+-szal zártam nap végén

    szal a teljes sunyolós káosz, mindenki mindenkit átver a papok a csuhában pisztollyal mászkálnak stb, ettől függetlenül nem volt egyetlen vita vagy ordítás semmi, mindenki figyelt a másikra.

    életem egyik legjobb játéka az tuti, tényleg a felhőtlen játék kikapcsolódás.