border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Kurfürst
    #19384
    Ennyiért, ha ki kell jönnie belőle az egyéb cuccoknak is (vmi használt gyakorló miliary boltból + megfelelő munkavédelmi szemüveg, BB) sztem egy használt JG MP5 jöhet ki. Elég sok van most belőle a softair.hu csencselős topicokban, ki lehet fogni egy jót, de 25-ért már újat is kapsz a Keleti Front Airsoft szaküzletben. 10-esből talán kijön a többi... szerintem faja kis fegyó, hétvégén használtam egyet, tetszett, a kidolgozása is jónak mondható.

    Esetleg egy CM.28-as Cyma AK 47-et a régebbi fajtából, ebből a keretből.. bár szvsz akkor inkább a JG.

    Egyéb bevált fegyverek a JG G36 szériák, illetve a Cyma CM.31 AK-74, JG AK Béta, JG AUG (fekete), AGM M-14 ezek voltak még egy éve - megérdemelten! - slágerfegyverek az olcsó de jó kategóriában. De ezek már drágábbak, 35ből a többi cuccal együtt nem valószínű hogy kijössz.

    Ha a 35k keret csak a fegyverre vonatkozik, nyugodtan nézz körül a többi újabb, drágább fegyver közül ezek közül a gyártók közül: Cyma, Boyi/Kalash, Jing Gong (JG). AGM még esetleg. Nagyot nem tévedhetsz, általában jó minőségűek a cuccaik.

    A Cybergun site-ot kerüld el, ugyanezeket a puskákat árulják más néven, más dobozban, drágábban.