Bajnokok Ligája
  • 6unn3r
    #10617
    Nem. Azért mondom, mert egy ideje elkezdtél te is ugyanolyan arrogánsan fellengzősen és cinikusan írni, mint teszik azt itt páran, akik mindig vitát szítanak. Szemellenzősen és csak azért is dacból kolompolsz a saját igazad mellett. És ami a vicces, hogy minden topicba képes vagy olyan hozzászólásokat írni, amitől az emberek kiégnek és ugranak neked. Mintha direkt csinálnád. Ülsz most is egy vesszőparipán és mint egy hülyegyerek lengeted a kardod, most éppen ezzel a Perezes dumával. Visszaolvassa valaki a Madrid topicot tele van "Perez ezt is elintézte, Perez ezt is lefizette" bla bla bla bla, mint aki traumát kapott és nem képes továbblépni egy olyan kritikán, amit a csapata hetekkel ezelőtt kapott. Itt se voltál hajlandó beismerni azt, hogy igenis Kassai a Real javára is sokszor melléfújt. Sőt, valamivel többször. Nem kell ebben összeesküvés-elméleteket szőni, de azt hiszem csak az nem ismeri be, aki nem látta a meccset vagy egyszerűen nincs annyi benne, hogy kiálljon és azt mondja, basszátok meg azért kurva nagy mákunk volt, hogy pl Casemiro végigjátszhatta meccset. Jössz azzal, hogy ha VIdalt 50. pecben leküldik, akkor Casemiro nem lép be úgy utána. Honnan tudod?Őt is éppen ugyanúgy le kellett volna zavarni. Képtelen vagy beismerni a Real hibáit, gyengeségeit, illetve azt, hogy felsőbbrendűségüknél fogva (és ez igaz a Barcára is), mindig születnek több, mint gyanús ítéletek, amik kedveznek nekik. Én Madrid szimpatizáns vagyok és megmondom őszintén kurvára nem érdekel, hogy Ronaldo két lesgólt szerzett. Ez nem a csapat hibája, nem CR hibája. Ha az UEFA annyi szarul fújt meccs után is képes volt Kassai brigádját odaállítani egy ilyen meccshez, akkor meg is érdemlik, hogy vasvillával kapargassák a szurkolók a székházuk falait. A Bayernt ilyen szempontból sajnálom, de akkor is a Real továbbjutásáért drukkoltam. ÉS így vagy úgy, de megvan. A foci meg ettől szép, hogy van miről beszélni. Csak mikor nyilvánvaló tényeket sem vagy hajlandó elfogadni, hanem rögtön visszavágsz dolgokkal...és csodálkozol, hogy akármerre megnyilvánulsz szarral hajigálnak?
    Tudom, téged nem érdekel, meg hagy nyöszörögjenek az ellendrukkerek vagy a Real fikázok meg az angol foci szerelmesei, de a tej csak azért is fekete marad.