10747
Bajnokok Ligája
  • Rudee
    #10626
    Én nyugodt vagyok.
  • Rudee
    #10625
    Robben homorítása max 10.0-át ért egy tornagyakorlatban, nem 11-est. Az első meccs büntetőjéről meg ne is beszéljünk.
  • limperatore
    #10624
    nyugodj mar meg baszki :D
  • Mor3llo
    #10623
    ajándékba :D

    jólvan, mindenki hülye, csak te vagy a helikopter
  • Rudee
    #10622
    És 11v11 ellen kaptak két tizit is ajándékba, meg egy öngólt :D

    Sőt, még a katalánok is továbbjuthattak volna hosszabbítás/11-esek után, ha a második meccs 90 percét és az első találkozó első 6 percét nézzük.
    Utoljára szerkesztette: Rudee, 2017.04.22. 12:18:28
  • Mor3llo
    #10621
    Amíg a 2 meccsen 11-11 ember ellen folyt a játék, a Bayern 3-2-re vezetett gólarányban

    Csak utána odacsalták nektek. Van ez így, te még tapsolsz is ehhez.
  • Rudee
    #10620
    Szemellenző mi? Még az se hozza vissza a Bayern-t. A 2 meccs alapján is szarok voltak, 4 lövés 210 perc alatt ami kaput talált, húha. És igen, ha Vidal-t időben leküldi, akkor minden más. Nincs Casemiro belépő, nincs hosszabbítás, nincs remény. Bár az már most sincs.
  • Mor3llo
    #10619
    Volna meg ha :D a TÉNYEK azok h Vidalt kivágták, míg Casemiro röhögve végignyomta a meccset. Teljesen egyenlő feltételek, ja.
    Látom nem sikerült a 2. gólhoz levő képet sem értelmezni múltkor, berakom neked mégegyszer, legyen egy jó napod, hátha sikerül felfogni: Müller előrébb volt.


    Lehet itt szemellenzősködni, de rajtatok kívül, minden semleges és Bayern-fan a nem egyenlő bírói ténykedésekről beszél. Sőt, még 1-2 korrektebb Realos ismerős is elismerte, hogy ez bizony oda lett fújva nekik.
  • Rudee
    #10618
    Itt egy Madrid szurkolónak nem lehet saját véleménye, mert rögtön Perezzel jönnek az okosok. Hát akkor legyen közös véleményünk.

    Casemiro-val is annyira el vagytok foglalva. Az senkit nem érdekel persze, hogy Vidalnak már nála is előbb kellett volna zuhanyoznia menni, illetve az sem, hogy pont Casemiro-t baszták fel a 16-oson belül. Vagy a 2. vendég gól, amit les előzött meg. Ezzel senki sem foglalkozik, csak azokkal a hibákkal, amik által nekünk lett volna nehezebb esetleg. Szánalom.
    Utoljára szerkesztette: Rudee, 2017.04.22. 09:07:05
  • 6unn3r
    #10617
    Nem. Azért mondom, mert egy ideje elkezdtél te is ugyanolyan arrogánsan fellengzősen és cinikusan írni, mint teszik azt itt páran, akik mindig vitát szítanak. Szemellenzősen és csak azért is dacból kolompolsz a saját igazad mellett. És ami a vicces, hogy minden topicba képes vagy olyan hozzászólásokat írni, amitől az emberek kiégnek és ugranak neked. Mintha direkt csinálnád. Ülsz most is egy vesszőparipán és mint egy hülyegyerek lengeted a kardod, most éppen ezzel a Perezes dumával. Visszaolvassa valaki a Madrid topicot tele van "Perez ezt is elintézte, Perez ezt is lefizette" bla bla bla bla, mint aki traumát kapott és nem képes továbblépni egy olyan kritikán, amit a csapata hetekkel ezelőtt kapott. Itt se voltál hajlandó beismerni azt, hogy igenis Kassai a Real javára is sokszor melléfújt. Sőt, valamivel többször. Nem kell ebben összeesküvés-elméleteket szőni, de azt hiszem csak az nem ismeri be, aki nem látta a meccset vagy egyszerűen nincs annyi benne, hogy kiálljon és azt mondja, basszátok meg azért kurva nagy mákunk volt, hogy pl Casemiro végigjátszhatta meccset. Jössz azzal, hogy ha VIdalt 50. pecben leküldik, akkor Casemiro nem lép be úgy utána. Honnan tudod?Őt is éppen ugyanúgy le kellett volna zavarni. Képtelen vagy beismerni a Real hibáit, gyengeségeit, illetve azt, hogy felsőbbrendűségüknél fogva (és ez igaz a Barcára is), mindig születnek több, mint gyanús ítéletek, amik kedveznek nekik. Én Madrid szimpatizáns vagyok és megmondom őszintén kurvára nem érdekel, hogy Ronaldo két lesgólt szerzett. Ez nem a csapat hibája, nem CR hibája. Ha az UEFA annyi szarul fújt meccs után is képes volt Kassai brigádját odaállítani egy ilyen meccshez, akkor meg is érdemlik, hogy vasvillával kapargassák a szurkolók a székházuk falait. A Bayernt ilyen szempontból sajnálom, de akkor is a Real továbbjutásáért drukkoltam. ÉS így vagy úgy, de megvan. A foci meg ettől szép, hogy van miről beszélni. Csak mikor nyilvánvaló tényeket sem vagy hajlandó elfogadni, hanem rögtön visszavágsz dolgokkal...és csodálkozol, hogy akármerre megnyilvánulsz szarral hajigálnak?
    Tudom, téged nem érdekel, meg hagy nyöszörögjenek az ellendrukkerek vagy a Real fikázok meg az angol foci szerelmesei, de a tej csak azért is fekete marad.
  • Lacee86
    #10616
    Persze, nincsenek előre meghatározott ágak.
  • IXEMGabeo
    #10615
    tavaly is volt sorsolas elotte?

    mert en mar elkonyveltem, hogy a Madrid a Juveval fog elodontozni...igy viszont az olaszok besetalnak...
  • Rudee
    #10614
    Még 80 évesen is jó lesz kinevetni a szenvedőket.
  • Rudee
    #10613
    Ezt azért mondod, mert Perez lefizetett?
  • szucsy89
    #10612
    :ASDASDSAD
  • limperatore
    #10611
    :DDDDDDD
  • Woodpecker
    #10610
    Hagyjad mar turorudit, aki 30 evesen ilyenen rugozik annak nagy elete lehet :D
  • 6unn3r
    #10609
    Azért te se vagy különb azoknál, akiket korábban leidiótáztál.
  • Rudee
    #10608
    Nem, jó látni a szenvedésüket.
  • Tyler1
    #10607
    Nem unalmas még?
  • Rudee
    #10606
    Monaco - Juventus
    Real Madrid - Atlético Madrid

    Így biztos lesz spanyol a döntőben, lehet szenvedni nagy PL-fanoknak :D
  • Lacee86
    #10605
    Nem kell itt magyarázkodni... 180 perc alatt a nagy MSN nem bírt betalálni! 10 BL meccsen 2 kapott gól. Ja, nem nagy védelem, tényleg... :D
  • IXEMGabeo
    #10604
    akkor miert nem lottek be a helyzeteket? ha korbelovi egy csapat a kaput nalam az jelenti, hogy a vedelem jol szuperal...

    mondom ezt Barcaskent
  • Rudee
    #10603
    Ha egy beakad netán, akkor a Juve is változtat nyilván. Persze már csak múlt időben.
  • Count Adyn
    #10602
    aha akár nyolcat is persze:) volna :) bélmozgás az persze mindenki magánügye, de a 0,2 bekapott gól/meccs a BLben az magáért beszél szerintem:)
  • bodajoci
    #10601
    az a hiper védelem simán beszopott volna vagy 4-et, csak Messiék körbelőtték a kaput, ha meg nem akk Buffon kezébe...persze ez nem von le semmit a Juve érdemeiből, mert az első meccs az övék volt, ott ment el...úgyh annyira nem fossuk le a bokánkat a Juve védelmétől...
    Utoljára szerkesztette: bodajoci, 2017.04.20. 20:37:54
  • Count Adyn
    #10600
    Jahjó:D ideivel mán kettő lesz na érted:)
  • Monoton
    #10599
  • Rudee
    #10598
    Ha nem, akkor meg Perez megvett mindenkit. Tudjuk.
  • Rudee
    #10597
    Igen, kellett is az a győzelem a csoport második helyéhez Bár aztán a nyolcaddöntő elég csúfos lett.
  • LasDen #10596
    hmm, mert én nem ezt mondtam, ugye?
  • Count Adyn
    #10595
    nem vagyunk trendyk:)
    Las: tavalyelőtt is döntős volt a Juve :)
  • LasDen #10594
    mert az olaszok az elmúlt 7 évben hozzá se tudtak szagolni a bl-hez. Azzal az 1 döntővel most mutatkozik változás, de a hozzállás lassan változik...
  • szucsy89
    #10593
    amúgy a juvét miért írja le mindenki? szerintem idén ők a favorit
  • IXEMGabeo
    #10592
    Juve megnyeri szerintem,mert baszott eros csapatuk van...az a vedelem te jo eg:)
  • szucsy89
    #10591
    igen, ezekkel a 30+ játékosokkal vertük meg anno a Realt a Bernabeuban is ;) 50 méteres Pirlo gól remlélem néha beugrik rémálomként :D
  • Rudee
    #10590
    Ja, értem, akkor az üveggömbbe néztek és tudnak mindent előre.
  • bakkerman
    #10589
    Mert az ottani továbbjutó valószinüleg nem nyeri meg a BL-t,viszont a Real-Bayern párharc győztese szerintem a végső győztes is lesz,és ezt még sokan igy látják/látták. Teljesen függetlenül a mai párharcoktól
  • Effe88
    #10588
    Full zakkant akkor a csavo
  • Rudee
    #10587
    Robben homorításánál meg oldalra indult aztán az égi szikra bevillanásával a 11-es pontra mutatott...