• GodBadka
    #8
    Nem tudom ki, hogy van vele,de Én is programozok (ez a munkám) meg játszom meg stb. Volt alklamam megtapasztalni a Linux/Unix és Windows-t is. Nem akarok letenni egyik mellett sem a voksomat, mindenki használja azt, amelyik neki jobban bejön. Real_Gamer-nak különben igaza van. A Linux/Unix-os grafikus felületeknek általában nagyobb erőforrás kell mint a Window-nak. Persze biztos van kivéttel mivel van belőlük vagy ezer. A Mandrake-hez kapásból vagy négy féle közül lehet választani. Különben Én úgy tapasztaltam,. hogy nem sűrűn fagyogat a Win XP programozás közben sem (eddig egyszer sikerült ilyet produkálnom), kék halált meg még nem láttam rajta.
    A grafikai designről meg annyit, hogy általában a Win XP-t használók kapásból a Classic-ba rakják a kinézetet meg lekapcsolják az összes csili-vilit, mert csak lassítja a gépet. Szerintem is tök felesleges a kinézetet túlzottan túrbózni. A lényeg az áttekinthetőség kell, hogy legyen, meg a stabilitás, valamint a sok szolgáltatás, amiket persze igény szerint le lehetne tiltani, neadjisten uninstallálni annélkül, hogy az upgradet fel kelljen rakni.

    Hú most átolvasva jó össze-vissza írtam. Remélhatőleg valami értelmeset is.