Avagy mik nem történnek meg... :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #184
    Na akkó elmondom a izét :)
    A mi kirándulásunkon pont a szállás mellett volt egy kocsma :).
    Ezt már az érkezés pillanatában el is könyveltük:).
    A sok múzeum meg egyebek után visszamentünk a szállásra, és a fél óra pihi után mentünk vacsorázni egy kisebb étterembe.
    A kaját mindenki (asszem) sörrel oblítette le :).
    Azé mi a haverokkal kicsit többet görgettünk le mint 1üveg...
    Én amolyan "konyhmalac" szerepen vállaltam a sörök tekintetében, ami azt jelenti hogy a magamnak kikért 3üvegen kívül még ittam 2vel, mert azt hitte a gazdája hogy megbirkózik velük :).
    Mikor megvolt a kaja, lehetett választani hogy ki merre megy.
    Az egyik hogy megyek az ofővel meg a buszsöförrel városnézésre(este 7 óra volt kb.), vagy megyünk a szállásra vissza(2km kb.) átöltözni.
    Hát szinte mindenki a szállásra való visszatérés lehetőséget választotta, csak az ogő meg a buszsofőr mentek csavarogni.
    Mikor visszaértünk, rögtön a kocsmát betámadtuk, és körbeültünk egy nagy asztalt.
    Mindenki (asszem) 1dl Royal vodka+ 1dl őszilé kombit választotta.
    Mikor bezúztam a cuccot, mentem öltözni a szobámba.
    Mikó ez is megvolt átmentem a többiekhez egy másik szobába, és mikor beléptem rögtön megpillantottam az egyik oszt.társam kezében egy üveget, melyben kb. 5-6dl martini volt.
    Nekem se kellett több, odarohantam, kitéptem a kezéből (nekem kb.4dl jutott már csak) és azt is a vodka után zavartam:).
    Közbe a folyosón az egyik 1.5 mázsás oszt. társam buzgón zúzta be méterenként a 2cm-es faforgácsból készült falat az öklével:DD.
    Azt tudom hogy akkor már picit mosolyogtam mindenen:)).
    Utána mikor ez a rituális falavatási szertartás befejeződött, kimentünk meglátogatni a kocsmárost:)).
    Összedobtuk a lóvét, és mindenki ivott 2dl Royal vodka+1dl őszilé kombit :)).
    A srácok többsége elillant, csak páran maradtunk dumálni a kocsmáros csajjal, meg pár korhely állattal :)).
    Már nem tiszta, csak mesélték, de eközben meghívtak még egy 2dl royal+1dl őszilé kombira :)
    Aztán felálltám, elpöppentettem egy cigit, és ordibáltam a velünk szomszédos kirándulókank :).
    Ugyanis azokat a csajokat meg mindenáron be akartam járatni :)).
    Itt megint képszakadás, de elmondták hogy ofőt majdnem lesmároltam:).
    Nagy nehezen behurcoltak a szobába és beborítottak az ágyba.
    Az ágyam mellet volt kb. 1méter magasságban egy ablak, amit kinyitottam (valahogy) és kiugrottam(na azé ez tulzás, kb.20perc alatt sikerült kimennem). Ott kivettem a bránert, és elvégeztem a dolgomat.
    A visszaút elég húzós volt, ugyanis (oszt.társak állítása szerint fejest ugrottam a parkettába).
    Aztán lefeküdtem nagy nehezen egy elég érdekes pózba.
    Aztán egyik haver azt hitte hogy van olyan kemény mint a 1.4mázsás oszt. társam, és megpróbálta mebzúzni a falat, vesztére :) ugyanis eltört a keze :)))).
    Ofő olvasott névsort, mikor a nevemet monda felugrottam a sötét szobába, és szétstukkoltam az ajtófélfát :))).
    Aztán ofő eltünt baszni a buszvezetővel, a többiek egymást izgatták a másik szobába(már bánom hogy kiütöttem magam):)), ofő megjött, őket meg lepofozta, mert azt hitte hogy orgia volt :) (mind1 egy pofont megért volna) :) Mondjuk ofő jól hitte... :))
    Másnap meg azt hittem felrobban a fejem :)
    Na nekem ennyi volt a kis oszt.kiránbulim :D