354
Avagy mik nem történnek meg... :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #193
    durva :))
  • PResident Evil
    #192
    huhh.. nekem az jutott eszembe amikor a 2. oszt.kiránduláson a kisérő tanárnak gyomorsav túltengése lett a gulyástól és egész éjszaka aWC csészét markolta... én meg reggel rágúgtam az ajtót !!! :DDD
  • PResident Evil
    #191
    ez LOL !!!



    hát fogom a hasam :DDDDDDD
  • PResident Evil
    #189
    ez egy kicsit arréb volt :DDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #186
    azt nem írtam hogy csak ennyit ittam...:) csak annak már mind1 volt, meg arra nem emlékszem, mert azt csak elmondták, mivel 3an 15ezret ittunk el a kocsmáros kiscsajnál :)) szal azé én se limonádét szürcsöltem :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #185
    hát ez pár dl liter vodka... nah mi ma egy kis "bemelegítést" tartottunk fél liter alaszka vodkával meg mandarin lötyivel meg boros kólával :)) szal most by:)) mert ezt is 20 percig gépeltem... és én csak "keveset" ittam, de tényleg!
  • ÁjjLe BoBBi
    #184
    Na akkó elmondom a izét :)
    A mi kirándulásunkon pont a szállás mellett volt egy kocsma :).
    Ezt már az érkezés pillanatában el is könyveltük:).
    A sok múzeum meg egyebek után visszamentünk a szállásra, és a fél óra pihi után mentünk vacsorázni egy kisebb étterembe.
    A kaját mindenki (asszem) sörrel oblítette le :).
    Azé mi a haverokkal kicsit többet görgettünk le mint 1üveg...
    Én amolyan "konyhmalac" szerepen vállaltam a sörök tekintetében, ami azt jelenti hogy a magamnak kikért 3üvegen kívül még ittam 2vel, mert azt hitte a gazdája hogy megbirkózik velük :).
    Mikor megvolt a kaja, lehetett választani hogy ki merre megy.
    Az egyik hogy megyek az ofővel meg a buszsöförrel városnézésre(este 7 óra volt kb.), vagy megyünk a szállásra vissza(2km kb.) átöltözni.
    Hát szinte mindenki a szállásra való visszatérés lehetőséget választotta, csak az ogő meg a buszsofőr mentek csavarogni.
    Mikor visszaértünk, rögtön a kocsmát betámadtuk, és körbeültünk egy nagy asztalt.
    Mindenki (asszem) 1dl Royal vodka+ 1dl őszilé kombit választotta.
    Mikor bezúztam a cuccot, mentem öltözni a szobámba.
    Mikó ez is megvolt átmentem a többiekhez egy másik szobába, és mikor beléptem rögtön megpillantottam az egyik oszt.társam kezében egy üveget, melyben kb. 5-6dl martini volt.
    Nekem se kellett több, odarohantam, kitéptem a kezéből (nekem kb.4dl jutott már csak) és azt is a vodka után zavartam:).
    Közbe a folyosón az egyik 1.5 mázsás oszt. társam buzgón zúzta be méterenként a 2cm-es faforgácsból készült falat az öklével:DD.
    Azt tudom hogy akkor már picit mosolyogtam mindenen:)).
    Utána mikor ez a rituális falavatási szertartás befejeződött, kimentünk meglátogatni a kocsmárost:)).
    Összedobtuk a lóvét, és mindenki ivott 2dl Royal vodka+1dl őszilé kombit :)).
    A srácok többsége elillant, csak páran maradtunk dumálni a kocsmáros csajjal, meg pár korhely állattal :)).
    Már nem tiszta, csak mesélték, de eközben meghívtak még egy 2dl royal+1dl őszilé kombira :)
    Aztán felálltám, elpöppentettem egy cigit, és ordibáltam a velünk szomszédos kirándulókank :).
    Ugyanis azokat a csajokat meg mindenáron be akartam járatni :)).
    Itt megint képszakadás, de elmondták hogy ofőt majdnem lesmároltam:).
    Nagy nehezen behurcoltak a szobába és beborítottak az ágyba.
    Az ágyam mellet volt kb. 1méter magasságban egy ablak, amit kinyitottam (valahogy) és kiugrottam(na azé ez tulzás, kb.20perc alatt sikerült kimennem). Ott kivettem a bránert, és elvégeztem a dolgomat.
    A visszaút elég húzós volt, ugyanis (oszt.társak állítása szerint fejest ugrottam a parkettába).
    Aztán lefeküdtem nagy nehezen egy elég érdekes pózba.
    Aztán egyik haver azt hitte hogy van olyan kemény mint a 1.4mázsás oszt. társam, és megpróbálta mebzúzni a falat, vesztére :) ugyanis eltört a keze :)))).
    Ofő olvasott névsort, mikor a nevemet monda felugrottam a sötét szobába, és szétstukkoltam az ajtófélfát :))).
    Aztán ofő eltünt baszni a buszvezetővel, a többiek egymást izgatták a másik szobába(már bánom hogy kiütöttem magam):)), ofő megjött, őket meg lepofozta, mert azt hitte hogy orgia volt :) (mind1 egy pofont megért volna) :) Mondjuk ofő jól hitte... :))
    Másnap meg azt hittem felrobban a fejem :)
    Na nekem ennyi volt a kis oszt.kiránbulim :D
  • Z
    #183
    nekünk az osztályfőnökünk qrva jó fej volt, ő adta a fröccsöt!
  • [HUN]PAStheLoD
    #182
    hehe leht hogy nem csak feküdt melletted :))
  • Astaroth
    #181
    A patkányok nem változnak meg ezt tapaszatalból mondom!Remélem te nem vagy az:))
  • Degec
    #180
    nálunk ilen ,h átmenni a másik szobályába?
    tavaj 3. as osztálykiránduláson(3 napos volt:P)
    este fergeteges buli egy másik ott tartozkodó osztállyal(pécsen voltunk) reggel a 3 személyes szobában 7-esn feküdtünk s belölük 2en a másik osztályból voltak
    ráadásúl az egyik pont mellettem feküdt
    nemtom ,h kerültek pont a mi szobánka :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #179
    vvvhhháááááááá :)) állat :)))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #178
    te lány vagy ? :) ezt nem is tudtam :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #177
    milyen árpád híd?? Olyan is van ? :o))

    hol van a halottkurvás story??
  • comet
    #175
    Még beszaribb patkánnyá ? :)
  • magus
    #174
    nem, év elején kis beszari patkany voltam:) valtozik az ember, foleg 1 ev alatt
  • ipszilon
    #173
    nálunk csak az volt szar az osztálykiriben, hogy az ofő állandóan pattogott, hogy ne csináljunk zajt, meg 11 után villanyoltás, senki nem menjen át senki szobájába (pláne ne lány egy fiúéba vagy fordítva), mindezt 17 éves embereknek. én meg paráztam egyik éjjel nehogy meglásson, hogy az fiú zuhanyzóba megyek fürödni, mert a lányban csak jéghideg víz volt. ha meglát, hiába mondom neki az igazat, hogy megbeszéltem a srácokkal és megígérték, hogy nem jönnek be tíz percig, úgysem hiszi el.... és akkor nekem löttek...
  • Madmaxx
    #172
    haha :))
    nyugodtan bevalhatod magus hoyg te voltál az a csávó :))
  • magus
    #171
    nekunk nem lesz ottavlos kirandulas, mert multkor egy csavo ramaszott reszegen egy csajra, es mondta ofo, hogy o nem valllalja...
  • ÁjjLe BoBBi
    #170
    :-))))))))))))))))))))))))))
  • Degec
    #169
    mi 2.ban a felgyújtott ágy és a sok részeges miatt csak 2x 1 napra vitt el minket az ofö
    nem mert velünk északázni:D
  • Astaroth
    #168
    Nekünk elsőben olyan volt az Osztályk.,hogy olytálybulin egy-két csávó behányt,valaki abban aludt,aztán azt mondta az ofő nincs kirándulás!

    Mondjuk nem tudom mi lett volna ha lett volna,de szerintem vállalnia kellett volna!
  • ÁjjLe BoBBi
    #167
    aki lusta ne is egyék ! vagy izé nem így van ? :))
  • PResident Evil
    #166
    gyerünk Andersen :D
  • Gery1980
    #165
    Hónap ékeznek, csak lusta vótam:D
  • ÁjjLe BoBBi
    #163
    osz hó vannak a begért storyk ? :)
  • Gery1980
    #162
    Osztálykirándulás rulez!
  • Factor_007
    #161
    én se :)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #160
    azé jó volt nem ? :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #159
    akkor oda megyünk mer van net :)) jah hónap megyünk 35-en legyen kaja és az A-tervel kezdünk :DDD viszlát hónap !! :)))))
  • [HUN]PAStheLoD
    #158
    van 1 A és 1 B tervem
    A: mega LOL lesz de nem tuggyuk majd kifizetni a sok piát
    B: azaz ha az 1 nem jön be és KIFIZETTYÜK a piát akkor úgy bebaszunk hogy a németek meg a vonat semmi lesz hozzánk képest a hiradóban!
  • [HUN]PAStheLoD
    #157
    te se? :)))))
  • Degec
    #155
    :)
  • Degec
    #153
    talán mandulás Camping?
    mi ott voltunk 2x is nekem teccet igaz nem sok időt töltöttünk ott
  • Factor_007
    #152
    mi is oda megyünk kirándulni, de csak 1 naposra
  • shaba23 #150
    Lyme...
  • Braveheart
    #149
    Mi múlt héten voltunk kirándulni 2 napra a Duna-kanyarba. (csak egy este volt, de az legalább jó) Nos, ami tetszett, az a hajnali 1-kor történő tüzifaszedés a tábortűzhöz... a sötét erdőben megyünk, halljuk hogy 3-4 osztálytársunk az erdő szélén egy vasúti sín mellett dumál. Elég vicces dolgokat mondtak de az egyik mondjuk úgy "nagydarab" elkezdett a vasúti sínen hajnali 1kor cgánykerekezni... nos mikor elindultak visszafele, mi lefeküdtünk az avarba az erdő köepén(elég félelmetes volt) úgy rájuk ordítottunk 3an, hogy majdnem bepisáltak! Mi meg majd' beszartunk a röhögéstől! Aztán hajnali 2-kor visszamentünk az összeszedett fával a táborba, de alig maradtunk vagy 10-en a tűznél, a többiek "emelkedett hangulatban ;)" elvonultak a szobájukba a szokásos teendőket elvégezni... Nos, mikor már csak 4en maradtunk a tűznél olyan hajnali fél3 fele, gondoltam egyet és egy majdnem üres, lezárt tetejű 2 és fél literes üdítőspalackot rádobtam a tűzre... a hatás letaglózó volt (szó szerint) óriási nagy durranás rázta meg a tábort, a palack ugyanis szétdurrant a túlnyomás miatt hehe... mi hátraugrottunk, a tábortűz környéke tiszta parázs, én még a nyakamba is kaptam egy keveset... nagy csönd, majd szép sorjában elkezdenek kifelé szálingózni az emberkék a házakból az osztályfőnökkel együtt, aki azonnal betessékel inket a házba. Na hajnali 3-kor, mikor már mindneki fekszik de nem tudtunk aludni, elkezdtünk dumálni mindenféléről, és jó hangosan röhögtünk... a gáz az, hogy az osztályfőnökünk a faházunk minőségi szigetelése miatt szinte mindent hallott, ami kicsit gáz de nem mondta el senkinek szerencsére. Egyszer csak bekopog hogy most már kussuljunk, mire én egy "anyád"-dal reagálok, erre visszajön az oszifő és jól letol. Másnap reggel le kellett volna minket fényképezni, hogy nézünk ki 3 óra alvás után :) A követktező állomás Drégely vára volt. A hegy aljánál az volt kiírva, hogy alig 5 perc alatt fel lehet érni gyalog a várhoz. Hát mi majdnem 20 percen át sprinteltünk fölfelé, ahol kifeküdtünk vagy fél órára úgy elfáradtunk. A kilátás viszont eszméletlen jó volt a váfalról... aztán elkezdtünk ökörködni, az egyik haverommal ledobtunk egy rohadtnagy követ a falról a mélybe, és vagy 15 másodpercig hallottuk, ahogy reccsennek a faágak meg gurul le a dombról :) Másnap reggel az ipolytarnóci geológiai tanösvényhez mentünk, ahol kb. 5-ször megáztunk és az egyik házban majdnem összebunyóztunk pár hülyegyerekkel, mert beszóltak és mi meg nem hagytuk magunkat... tök bulis volt, ott ordibálunk egymással, a többi anusz meg megszeppenve néz minket :) Aztán elmentünk még vmilyen Rádóspusztára vagy hova, ahol a Munkácsy-múzeumban kemány 3 percet töltöttünk, és egy spray+öngyújtó kombinációval megpörköltünk pár bazinagy bogarat:) Ezután Pesten az egész úton bemutattunk mindekinek (ezúton is bocs azoktól akik Pestiek és ezt olvassák :) ) Végül Egerbe mentünk, ahol tök jó volt a vár meg a város is, de a legjobb egy részeg csöves volt, akivel asszem egy egész órán át dumáltunk az élet dolgairól... munka, csajozás, katonáskodás, suli, fizetés... naszóval ez az osztálykirándulás igen tetszett, főleg hogy miután hazajöttünk találtam magamban egy kullancsot. Ha még eszembe jut vmi, írok.
  • PResident Evil
    #148
    sok sikert ! :P
  • Degec
    #147
    nálunk holnap és holnapután lesznek a kirándulások
  • magus
    #146
    na már csak 3 hét, és sztem a topic überelni fog mindent:) terveim között szerepel a merevreszegseg