Avagy mik nem történnek meg... :)
  • Braveheart
    #149
    Mi múlt héten voltunk kirándulni 2 napra a Duna-kanyarba. (csak egy este volt, de az legalább jó) Nos, ami tetszett, az a hajnali 1-kor történő tüzifaszedés a tábortűzhöz... a sötét erdőben megyünk, halljuk hogy 3-4 osztálytársunk az erdő szélén egy vasúti sín mellett dumál. Elég vicces dolgokat mondtak de az egyik mondjuk úgy "nagydarab" elkezdett a vasúti sínen hajnali 1kor cgánykerekezni... nos mikor elindultak visszafele, mi lefeküdtünk az avarba az erdő köepén(elég félelmetes volt) úgy rájuk ordítottunk 3an, hogy majdnem bepisáltak! Mi meg majd' beszartunk a röhögéstől! Aztán hajnali 2-kor visszamentünk az összeszedett fával a táborba, de alig maradtunk vagy 10-en a tűznél, a többiek "emelkedett hangulatban ;)" elvonultak a szobájukba a szokásos teendőket elvégezni... Nos, mikor már csak 4en maradtunk a tűznél olyan hajnali fél3 fele, gondoltam egyet és egy majdnem üres, lezárt tetejű 2 és fél literes üdítőspalackot rádobtam a tűzre... a hatás letaglózó volt (szó szerint) óriási nagy durranás rázta meg a tábort, a palack ugyanis szétdurrant a túlnyomás miatt hehe... mi hátraugrottunk, a tábortűz környéke tiszta parázs, én még a nyakamba is kaptam egy keveset... nagy csönd, majd szép sorjában elkezdenek kifelé szálingózni az emberkék a házakból az osztályfőnökkel együtt, aki azonnal betessékel inket a házba. Na hajnali 3-kor, mikor már mindneki fekszik de nem tudtunk aludni, elkezdtünk dumálni mindenféléről, és jó hangosan röhögtünk... a gáz az, hogy az osztályfőnökünk a faházunk minőségi szigetelése miatt szinte mindent hallott, ami kicsit gáz de nem mondta el senkinek szerencsére. Egyszer csak bekopog hogy most már kussuljunk, mire én egy "anyád"-dal reagálok, erre visszajön az oszifő és jól letol. Másnap reggel le kellett volna minket fényképezni, hogy nézünk ki 3 óra alvás után :) A követktező állomás Drégely vára volt. A hegy aljánál az volt kiírva, hogy alig 5 perc alatt fel lehet érni gyalog a várhoz. Hát mi majdnem 20 percen át sprinteltünk fölfelé, ahol kifeküdtünk vagy fél órára úgy elfáradtunk. A kilátás viszont eszméletlen jó volt a váfalról... aztán elkezdtünk ökörködni, az egyik haverommal ledobtunk egy rohadtnagy követ a falról a mélybe, és vagy 15 másodpercig hallottuk, ahogy reccsennek a faágak meg gurul le a dombról :) Másnap reggel az ipolytarnóci geológiai tanösvényhez mentünk, ahol kb. 5-ször megáztunk és az egyik házban majdnem összebunyóztunk pár hülyegyerekkel, mert beszóltak és mi meg nem hagytuk magunkat... tök bulis volt, ott ordibálunk egymással, a többi anusz meg megszeppenve néz minket :) Aztán elmentünk még vmilyen Rádóspusztára vagy hova, ahol a Munkácsy-múzeumban kemány 3 percet töltöttünk, és egy spray+öngyújtó kombinációval megpörköltünk pár bazinagy bogarat:) Ezután Pesten az egész úton bemutattunk mindekinek (ezúton is bocs azoktól akik Pestiek és ezt olvassák :) ) Végül Egerbe mentünk, ahol tök jó volt a vár meg a város is, de a legjobb egy részeg csöves volt, akivel asszem egy egész órán át dumáltunk az élet dolgairól... munka, csajozás, katonáskodás, suli, fizetés... naszóval ez az osztálykirándulás igen tetszett, főleg hogy miután hazajöttünk találtam magamban egy kullancsot. Ha még eszembe jut vmi, írok.