• magyar ember 2
    #147
    Lejjebb mar irtam milyen progikrol volt szo (es ezek csak azok amiket az ismerosom hasznalt volna, ki tudja mennyi van meg), olvass vissza!

    "És mond meg mostanság mit ígérgetett az AMD ami nem jött be??"
    Errol is volt szo, megint csak a visszaolvasast tudom javasolni.

    "Hány éves vagy 15??? Mert ha annál több akkor komoly gondokkal küzdhetsz..."
    Ha annyi lennek is csak bacsinak szolithatnal ahogy elnezem a stilusodat.

    "Mondj egy olyan Intel Processzort ami 3x lekörözi a jelenlegi leggyorsabb Amd vasat? Jéé nem tudsz?"
    Nem errol volt szo, hazi feladatkent 1 ujabb visszaolvasast javaslok.

    "Az meg hogy egy Via-s vagy más alaplap kiakad, tudom előfordul. De semmivel sem nagyobb százalékban mint egy Intel chipes."
    Marpedig az inteleshez nem kell mindenfele 4 in 1 drivereket pakolgatni hogy mukodjon. Es nem is lesz 30%-kal lassabb a memoriakezeles (nem a driver miatt, alapbol), mint az inteles tarsanal.

    "Hidd el végre a szart ma már nem lehet eladni."
    Dehogynem. A kannas bor es a szokitett gazolaj is milyen jol fogy. :D

    "Az meg ha olcsó valami, abból nem következik egyenesen hogy az a valami szar."
    Ha ugyanolyan jo lenne, az ara is ugyanannyi lenne. Az amd-via dolgokra nem lehet alapozni, ezert valasztja a tobbseg az intelt, igy az amdnek nyilvan olcsobban kell adnia a cuccat ha vevoket akar szerezni. Otthoni felhasznalasra megteszi az is, legfeljebb resetelgetsz, meg malmozol memoria olvasas/iras kozben, de ez az uzleti eletben nem m1, foleg ha van olyan +oldas, amivel nem kell ezeket vegigszenvedni.

    "Ezt komolyan gondoltad??
    Nem magadnak tetted fel ezt a kérdést?"
    Nem, mert a kerdes a tied volt, szal nemtom hogy en hogy tettem volna fel a nevedben, de kijavitottam neked, mert lattam hogy magadhoz beszelsz.