• Bonewerkz
    #41
    ja... az autobaleseteim: 1996 juli 28, de.11:30: frontalisam utkoztem 1 motorossal, 20 centin mult, hogy nem haraptam fube, illetve kaszniba... (motorostalalkozon volt...) ez idaig semmi, 1997 juli 28, este 11:00 korul mondom a tobbieknek: 'asszem megyek haza, amig ez a nagy fero koncert van, talan nincs annyi reszeg idiota az uton...' nem is volt, amikor elutottem a 2 mazsas vaddisznot, ami talan a legnagyobb volt a kornyeken, es amikor megneztem az orat, hat... 11:30at mutatott, es tenyleg varnom kellett, mire megallt nekem 3 motoros gyerkoc (nagy fero koncert miatt ures volt palya...)
    szoval ez kicsit off volt, de azert nem artana a jonepeknek kicsit korulnezni, mielott valamibe belefognak, mert elkepzelheto, hogy olyan dolgokra is hatassal vannak, aminek meg esetleg meg a letezeserol sem tudnak, es itt nem feltetlenul csak istenre, meg mennyorszagra kell gondolni, hanem arra, hogy pl az ikreknek mint termeszetes klonoknak gyakran van telepatikus kapcsolatuk egymassal, vagy esetleg a genetikai tokeletesitessel kiiktathatnak bizonyos keszsegeket az emberbol, ami adott pillanatban a tuleleshez kene....mondjuk osztonos megerzesek, olyan fel nem terkepezett kepessegek, amiket meg maga a fizika sem ert meg.... en se buheralom meg a kocsim motorjat, pedig tudom a mukodesi alapelvet.. viszont vannak benne olyan nelkulozhetetlen aprosagok, amirol fogalmam sincs.. akarcsak az emberi genkeszletben, csak hat az embernek lelke is van, azzal mi lesz? vege lesz a halal utan?
    kenytelen ujjaszuletni a klon testeben?
    vagy ujjaszuletik a klon testeben egy masik lelek?
    es hogy neznek majd rank, mint uj faj? mint mi a Cro Magnoniakra, annak idejen?
    kenyes moka ez, de eloszor ilyeneket kene tisztazni, meg mielott buheralni kezdenenk...