• unscrupulousp
    #16876
    Probléma az nincs persze, hehe hiszen nincs is magyar dc-s közösség sajnos, így nehéz problémázni. Érdekes viszont hogy külföldiekből vannak bőven, csak azt nem értem hogy itthon miért mindenki olyan divatkövető. Mindig éppen az aktuális új bf az igazi és megy a sírás rívás hogy szar meg nincs spac. a. mód, fos hitbox stb. amikor van olyan bf ami tökéletes és mégsem azzal játszanak. 10-ből 10 azt válaszolja erre hogy milyen grafika má' az... Hát könyörgöm, aki így áll hozzá hogy egy rajzolt képre hokizik azt sajnálni tudom. Nem egyszer voltam én is bf3-al TS-en, más nincs mint a káromkodás. Akkor miért? Én annó amikor a bf2 2005-ben kijött már kiakadtam az irányíthatatlan (elődjéhez képest) repülők/helikoptereken. Rengetegen voltak ugyan ezen a véleményen, de mégis inkább a fossal tolják, mert a tömeg azt választja. DC sem tökéletes, de ha összehasonlítom bármely részével hát az újak elbújhatnak nagyon a sündörgős picsába játékmenet, hangulat, összetettség mellett. Mindegy, csak megjegyeztem, jó német nyelvlecke, ott vagyok TS-en a friccekkel, hiszen ők legalább nem állnak át efféle szemétre mint a bf3 vagy a kijövő bf4. Mihelyst kijön a bf3 kihal, 0 érdeklődő lesz rajta , mert a bf4 a menő, a bf3 egy régi fos, de a bf4 :) hmmm, jaaa az igen. Szar.