Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • Raptor
    #981
    Majdnem kifelejtettem az egyik kedvencemet. Bár ez nem kézzel fogható terméket reklámozott.
    Konkrétan arról van szó, hogy pl a TV2 anno (mostmár nem annyira) nagyon szerette a nála futó dolgokat (műsorok, emberek) úgy jellemezni, hogy "Magyarország kedvenc.... stb...". Namost anno kitalálták, hogy lesz az a játék, hogy Kapcsoltam. Na ott röhögtem nagyot, hogy az első adás előtt 2 héttel már úgy harangozták be, hogy "Kapcsoltam. Magyarország kedvenc vetélkedője (vagy mi)". Csak tudnám, hogy ezt Ők honnan tudták, mikor még egy darabot sem nyomtak belőle.

    A másik, ami szintén idegesíteni szokott szintén az ajánlók és ez mind2 nagy kereskedelmi csatornára igaz. Konkrét példából kiderül. Ilyen példa az Activity, aminek minden adását úgy harangoznak be, mintha nagy újdonság lenne. Még konkrétabban pl., amikor beharangozzák, hogy IHM lesz benne. Úgy harangozzák be, mintha még soha nem lettek volna az Activity-ben, pedig már voltak vagy 20X. De pl. filmeket is be tudnak így harangozni még akkor is, ha már az előző félévben leadták 3X.