1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • ikegami
    #1009
    Sahridon reklám.
    A szülők látszik, hogy nem is veszik ki a dobozból a gyógyszert
    csak igy kamuból belenyulnak, és bekapják a kezükből a semmit.
    Mindíg észreveszem.
    Ja és a dobolós lánynak idegesítő feje van.
  • Glpetyus
    #1008
    Mostanában nem látom -.-
    Igaz,nem is nézek tv-t,csak elvétve...de 1 hete tuti nem láttam
    Lehet sok volt a panasz :D
  • noral
    #1007
    Az melyik volt amiben a kölök berregett mint egy autó? Valószínűleg valami járgány-reklám gondolom. Ezekkel a kölykökkel már a legtöbb reklámot elszúrják - abban a sütőpor vagy milyen reklámban mutatják a kiscsaj száját ahogy a tejszínhab keveredik a nyálával. Hm... fincsi, szerencsére régen láttam.
  • Voltan
    #1006
    Apa kezdődik... brr...
    A reklám rendezőjét azzal a gyerekkel verném agyon legszívesebben.
  • noral
    #1005
    Van valakinek egy tisztasági betéte? Ó.....bazz....
  • vizes
    #1004
    -Anyaaa.. Ha valaki tüsszent akkor azt mondjuk, hogy egészségedre??
    -Igen.
    -És ha valaki köhög?
    -ROBITUSZIN


    Apa előjön, köhög:
    _Robiiitusziin..

    Hát watte..
  • noral
    #1003
    Engem az az Airwick Fresh-valami reklám akaszt ki amiben az elefánt mondja hogy 3, 6, 9 vagy xx percenként friss illatot permetez. És nem is a reklám zavar, inkább az a hang, kibukom attól a hangtól.
  • Roll
    #1002
    Ettől a reklámtól idegbajt kapok, ezzel csak azt érik el nálam, hogy már nyúlok is a kapcsoló felé. Szerencsére keveset nézek tv-t, de ebbe a sz@rba már többször belefutottam.
  • akyyy
    #1001
    Hát nekem most nagyon meg fájdult a fejem ahogy el vitted az ezres téket:(
    megy veszek is be egy saridont, mert az gyorsan fejfájást okoz neked:P
  • TothLaci
    #1000
    Nekem a Saridon reklámtól fájdul meg a fejem.
    Alig nézek TV-t, de ha rákapcsolok, akkor szinte mindig ez jön be.
  • hellboi
    #999
    Hoppá... az egyk "legjobban" sztornó
  • hellboi
    #998
    Engem legjobban ez az "Apa kezdődik..." idegesít a legjobban...

    T-Online
  • Glpetyus
    #997
    Apa kezdődik....
  • Taranov
    #996
    De az úgy hülyén nézne ki a figurákkal (mivel ők az árak), ha alacsonyak vagy kedvezőek lennének.
  • BBDesign
    #995
    Na már én is belekeveredtem, szóval alacsonynak kéne lennie. De szörnyű az egész.

    A VW gyerekes reklámja egy akkora hülyeség még, hogy csak na. Autókat akarok látni Vazz!
  • BBDesign
    #994
    A Plus Kicsi áras reklámja a német változat lemásolása. azonban a német legalább jópofább valamivel: Kleine Preise. A magyar viszont egy nagy hülyeség, mert mit ér az ha a nagy összegek kicsik? Attól még drága. Mo.-n az árak általában kicsik, ha kedvezőek. Kész röhej
  • Proview
    #993
    Plus vinnyogó árai, ugyanez rádió reklámban
    Talán még az üzletben is a vinnyogást kéne nyomni hanxórón, hogy a gyerekek azt higgyék az árak adják a hangokat
  • Taranov
    #992
    Szerintem nem az a baj, hogy ez pénzbe kerül, nem mindenki akar böngészni meg barkácsolni a kábelekkel. Számítógépre én is szívesebben megveszek egy játékot, minthogy keressek letöltőhelyet, kicsomagolgassam stb.
    A gond inkább az, hogy ilyen hihetetlenül primitív reklámjaik vannak, és a tévék ezt le is játsszák. Jópofa lenne, ha egy átlagos mosóporreklám ilyen színvonalú lenne.
  • akyyy
    #991
    vagy nem is kell kábel, hanem csak wap kell a telodra.. ha igy rendlesz valamit, akkor is eleve kell wap elérésed, mert ők csak küldenek egy könyvjelzőt.
  • David01
    #990
    Ja, megmondjuk ha kifizetsz 3-5 csengőhangért 3000Ft-ot ennyi áron veszel magadnak egy adatkábelt/infrát/Bt-t a géphez és korlátlan képet/hangot pakolhatsz rá.
  • Raptor
    #989
    Rosszúl fejezted ki magad. Az nem baj, hogy ingyen lehet beszerezni őket, hanem sokkal inkább pofátlanság, hogy amit ingyen meg lehet szerezni, azt súlyos pénzekért kínálgatják.
  • akyyy
    #988
    és az a legnagyobb baj, hogy ezeket ingyen be lehet szerezni:(
  • Raptor
    #987
    Tudom, miről beszélsz.

    OFF
    Én sem a tízenéves korosztályt képviselem. Akkoriban, mikor hétfőn nem volt TV adás, akkor a szobában összegyűlt a család és halgattuk a rádiókabarét. :)
    A telefon az valóban nagy kiváltság volt. Pl. faterom ÁFÉSZ-es volt és pár utcányira megszűnt egy ÁFÉSZ üzlet. Felajánlották neki, hogy megkaphatja azt a telefonvonalat, ha kifizeti az oszlopokat, amin lehozzák onnan a telefonkábelt. Faterom és a testvére - aki a másik utcában lakott - közösen fizették ki és közös lett a telefon.
    ON

    Namost az a Kapcsoltam akkor más volt. Ha a TV2 arra hivatkozva jelentette ki, hogy "Magyarország kedvenc vetélkedője", akkor azért elég pofátlanság, mivel az MTV-n a kapcsoltam tudtommal már 15 éve nincs. És szerintem nincs is jokguk hozzá, hogy ilyen formán közvetlen párhuzamot húzzanak a két műsor között csak azért, mert azonos a neve és hasonló a játékmenet. Másfelöl - mivel a játékosok szerintem azóta ugrottak már egy generációt - a játékosok 90%-ban nem ugyanazok, akik akkor játszottak. Kicsit az "egy újszülöttnek minden vicc új" esete áll fenn.Tehát a játék lehet, hogy mind2 jó (volt), de nem ugyan az.
  • kuci06
    #986
    Milyen reklámokat utálok?
    -Gagyi csengőhangreklámok! "Rendeld meg a legviccesebb állathangokat a telefonodra!" Kérdem én, mi a vicces abban ha egy kakas kukorékol???
    -Meg a " MADONNA , SZUPEEER! Táncolj a mobiloddal!!" (alul kisbetűkkel: 1000 Ft/hét, ugyanis a letöltéssel fel is iratkozol vmilyen szolgáltatásra)
    -És persze ez az új "szerelmi hőmérő" meg a "szuper halk csengőhang, amit felnőttek nem is hallanak" (ami persze nem műxik)
    Rosszul vagyok már az ilyen reklámoktól
  • schrank
    #985
    és akkoriban hány embernek volt vezetékes telefonja ?
  • akyyy
    #984
    viszont a második valóban igaz és én is utálom:( főelg az activitit... nem is az hogy előző nap mutatták pl a liptait aktívban szőkés hajjal, a aktiviben meg csontvörös...
  • akyyy
    #983
    a kapcsoltamról annyit hogy régen, mikor nem volt kereskedelmi adó, csak az m1, és m2(nemis ez volt a neve, csak eggyes meg kettes) + a fogható szlovák adók, nos akko rment ez a jó kis játék a képernyőn. miylen jó volt már, hog ynem emelt díjas számot kellet hívni százezrekélrt, hanem volt két szem, egy pesti a pestieknek, és egy vidéki a vidékieknek...kék számmal.

    nagyon jó játék volt szerettem:) és a tv2-őn is jó volt:) kár h levették a műsorról és mást tettek be helylére...
  • David01
    #982
    Mindenben teljes mértékig egyet értek veled.
  • Raptor
    #981
    Majdnem kifelejtettem az egyik kedvencemet. Bár ez nem kézzel fogható terméket reklámozott.
    Konkrétan arról van szó, hogy pl a TV2 anno (mostmár nem annyira) nagyon szerette a nála futó dolgokat (műsorok, emberek) úgy jellemezni, hogy "Magyarország kedvenc.... stb...". Namost anno kitalálták, hogy lesz az a játék, hogy Kapcsoltam. Na ott röhögtem nagyot, hogy az első adás előtt 2 héttel már úgy harangozták be, hogy "Kapcsoltam. Magyarország kedvenc vetélkedője (vagy mi)". Csak tudnám, hogy ezt Ők honnan tudták, mikor még egy darabot sem nyomtak belőle.

    A másik, ami szintén idegesíteni szokott szintén az ajánlók és ez mind2 nagy kereskedelmi csatornára igaz. Konkrét példából kiderül. Ilyen példa az Activity, aminek minden adását úgy harangoznak be, mintha nagy újdonság lenne. Még konkrétabban pl., amikor beharangozzák, hogy IHM lesz benne. Úgy harangozzák be, mintha még soha nem lettek volna az Activity-ben, pedig már voltak vagy 20X. De pl. filmeket is be tudnak így harangozni még akkor is, ha már az előző félévben leadták 3X.
  • Raptor
    #980
    Mosópor reklámok. Nem tudom, mgfigyeltétek-e, de ezek még saját magukra is rálicitálnak. Amelyik mosópor már 5 évvel ezelőtt is tökéletesen fehérre mosott, az az évek alatt - a változó összetételnek köszönhetően - egyre fehérebbre mos. Mostanra már a tökéletesebbnél is tökéletesebben fehérre mos, pedig már 5 évvel ezelőtt is #FFFFFF volt a színkódja :). Jövőre már annyira fehér lesz, hogy elvakítja a Napot.

    Valami hasonló a helyzet a fogkrémekkel is.

    Hónap férfija reklámok: Erősen alantas lejáratása a férfi nemnek, mintha a férfiemberek másra nem is tudnának gondolni, csak a sörre meg a hozzá kapcsolható kikapcsolódásokra (sörözés, horgászás, stb...). Baromság

    Intim betét: hasonlatosan a mosóporhoz. Már évekkel ezelőtt is rengeteg nedvességet szívott fel. Jövőre már el tudja apasztani a Niagarát is és emellett olyan vékony lesz, hogy csipesszel kell helyretenni. Olyan nő meg ne legyen már, akinek a p.csája 2 hekto lötyit tud termelni két betétcsere között.

    K&H: "Dönts okosan". Aha. Persze. Már nem azért, de más bankokban is szépen eláll a pénzem. Ne mondja már, hogy hülye vagyok, ha nem bankba és azon belül nem a K&H-ba viszem a pénzem. Az én felfogásom az, hogy mindennek van ellenoldala. Ergo az én felfogásomban a K&H reklámokokat úgy értelmezem, hogy okos vagyok, ha hozzájuk viszem a pénzem, vagyis hülye vagyok, ha nem, hanem mondjuk elköltöm arra, amire szeretném.

    OldSpice: Régebben: "Bizonyíték, nem ígéret". Mondá a srác: "-Kell ennél jobb bizonyíték?" és ott áll mellette a bige. Hogy ebben mi a bizonyíték, azt nemtom. Nekem van nőm, pedig nem locsoltam magamra OldSpice-t literszámra. Mondjuk én nem járok a hegyre bringázni sem. :)

    Kinder Pingui: Hülye gyerekek biztos nem tudnak beszélni. Édesanyjuk inkább tömte őket édességgel, mintsem megtanítsa őket, ezért csak mutogatnak. Régebben meg a nagyi: "- A hűtőből?". Nem bazzeg, a s.ggemből.

    Mostanában megy az az ásványvizes reklám, ahol pl. a kissrác kér a dagadtabbtól egy kis vizet, aztán megissza az egészet. Na ott elvileg jónak állítják be a kissrácot. Hát a valóságban ez akkora pofátlanság lenne, hogy csak. Én úgy vágtam volna pofán, hogy utána oda is becsöngetne, ahol még csak az alapot ássák. De minimum elzavarnám, hogy hozzon helyette egy köteg vizet.

    A szórólaposok: Nálunk van szép kosárka nekik, de ezek mindíg betömik a ládába. Én meg szortírozhatom, hogy mi kell és mi nem. Volt olyan, hogy véletlenül a postai értesítőt is kidobtam.

    Általánosságban utálom azokat a reklámokat, ahol az esetlegesen életszerű jeleneteket jól elqrják. Ilyenek tipikusan a gyógyszer reklámok, ahol pl. a feleség a férjnek ad saridont. Ez odáig oké, hogy ad, de a feje mellé emelve mondja, hogy "- Vegyél be saridont". Persze úgy tartja, mintha ügynök lenne, hogy jól látható legyen. Eröltetett.
    Kb. ugyanez a perwoll reklámokkal, amikor a csaj megy haza a bevásárlásból egy nem túl nagy szatyorral, és mikor mondja, hogy "Perwollal mosva" akkor kihúz egy 5 literes perwollt a szatyorból, ami enyhén szólva legalább akkora, mint a szatyor. Mi a frászt vehetett még!?

    Gilette borotvák: Már anno a Gilette Sensor-t is utáltam, mert volt olyan, hogy az a gyenge penge néha megakadt a pofámon és vagy csak elhajlott a penge aztán felszántotta a képemet, vagy a penge ki is szakadt belőle.

    Konklúzió, hogy semmit nem szabad elhinni a reklámoknak.

  • powerdozer
    #979
    Hali
    Meg tudná valaki mondani honnan lehet letölteni a Domestos 5x H videóját?
  • berlinboy6329
    #978
    Jaa,a vedd meg a blikket nézd meg a kódot,ha meg egyezik híjjad fel a számot :)

    Nyeersz ésnyersz,naponnta nyeersz!

    És most 1 lassú szám következzik: eeegggyyymmiiillliiióóóó-kkkkééétttssszzzáááázzzeeezzeeeerrr.
  • David01
    #977
    A hónap férfia reklámok. Na engem azok idegesítenek.
  • Japep
    #976
    Az új blikk reklámtól felfordul a gyomrom!
    Minden alaklommal, mikor nem sikerül gyorsan elkapcsolnom a tv-t, felidegesítem magam rajta!
  • Lyan Kyj
    #975
    nekem a Raifaisenesek kifejezetten tetszenek:) Ötletesek, és a nő nagyon jól játszik
  • Gerbill
    #974
    Ez elég nagy taplóság, senki nem szereti ha ilyeneket tömnek a ládájába, de a postásnak vagy kihordónak az a feladata hogy kihordja ezeket, és kiírhatsz akármit, neki akkor is be kell raknia.
    Más
    Az idegesítő reklámok mostanában egyre inkább kezdenek elterjedni. Régebben voltak viccesek is meg olyanok amik nem voltak olyan túlerőltetettek mint a Raifasen Bankos, amikor a nő azon háborodik fel hogy a férje nem megy be a bankba, vagy a Vanishes piacos reklámok.
  • Lyan Kyj
    #973
    én a pelenka meg babaápoló reklámokat gyúlölöm. Kajálok a tv előtt, erre betolják elém a gennyes seggüket, h "nézd, milyen pihe-puha"...gyűlölöm
  • CSOCSO
    #972
    szeressem vagy utaljam????
  • hnoemi
    #971
    Igen, mosópor téren egyetértek - egyszer Per..l mindíg Per..l. Nem írom ki, tudja mindenki. :)) Emlékeztek arra a reklámra amiben egy csaj tisztasági betétnek öltözött és rohangált az utcán? Ha már valaki írta bocsesz. Amúgy meg tényleg: miért nem természetes az hogy előhúzunk egy mosószert a röplabdameccs közepén? :))
  • Harly18
    #970
    A mosópor reklámok, mind idegesitőek, főleg az amiben a Jakupcsek van. Meg a Vanish, hogy az áruházban összekoszolják a gyanútlan járókelőt, na perzse el is hiszem.