Magyar Foci
  • Botond #559
    jajj,a legkomolyabbat még el se mondtam :-) azt már mondtam,hogy mire a haver beért a faterjával már 0:2,gondolom azt is mondtam,hogy egy kifordított bomberben lévő arc jugó zászlóval tombolt a 2es szektorban,és szerbül anyázott,és miután kedves magyar skinheadek be akarták hajintani a pályára a biztonságiak alig bírták kivinni(képzeld el nézték a papírokat,hogy kit engednek be,enhogy ilyesmi legyen jött a csávó,odabaszta a jugó útlevelet,látták,hogy "neve:igor vjutko",és biztonsági arc :"k,magyar,mehet"...na egyébként azóta semmin nem lepődök meg meccsen...),de a fő poén a sáfár volt :-) nekem ő a kedvencem :-) szal ülünk 2es szektorban(üllői út),jugók alattunk gyakorolnak,azt játszák,hogy a béla hozza jobbról magasan beemeli a az 5ös bal sarkára,és a fecaj átfejeli a kapus fölött,és ezt vagy 50x elpróbálják,na a poén az volt,hogy a 5percben ez már élesben is sikerült 2x ugyanebbe a kapuba a fecajnak,csak épp a sáfár volt akkor a kapuban nem a szerb gyerek...szal ez a megmutatom így kaptok gólt,és tényleg volt aza pont ahol éreztem,hogy égni fogunk de nagyon,azzal a 7el nagyon olcsón megúsztuk...