32945
Magyar Foci
  • Buddy
    #592
    nem is, de a Debrecen-Fradi meccsen Norbi lőtte az egyetlen gólt.....én csak erre a góljára emlékszem
  • Ramore
    #591
    Majd amikor Mezey mester hívja a Spanyol válogatott szövetségi kapitánynak és honosítják Vilikét, akkor majd talán újra rúghat mesterhármast!
  • Botond #590
    Buddy ma nagyon nincs képbe :-) nem mintha én igen
  • Hangianix
    #589
    Az a kinti meccs volt.
  • [Jakuza]
    #588
    Pontossan ugyanis a szovetseg 2 meccset kotott le.
    Ez volt a visszavago Eszeken , az elso 2:2re vegzodott itthon.
  • Botond #587
    akkor legalább mi egy meccsről beszéltünk :-D hallelujah :-D
  • a.carkey
    #586
    JA. Buddy nem érti mielyik meccsről van szó. :)
    Horvátország-Magyarországot nem játszhattuk Debrecenben! :) Én legalábbis nem emlékszem, hogy a Délszláv háború során a horvtok Debrecenig nyomultak volna ... :)
    Tuti rosszul emlékszel. NR egyetlen gólja Eszéken esett. De egyébként felesleges erről a nagyvolumenű játékosról vitatkozni ...
  • Botond #585
    na akkor nem egy meccsről van szó,mert amiről én beszéltem az Eszéken volt,és 4:1re szívtunk csak...asszem ;-)
  • Buddy
    #584
    ja, "kisorsolták" az nb1-et:
    Balaton FC - FTC
    mtk - Sopron
    Újpest - Debrecen
    Békéscsaba - ZTE
    Videoton - pécs
    Haladás - Győr
  • Buddy
    #583
    klubszinten sem tudok többről :)
    igaz, az szép gól volt, csak semmire nem volt elég
    kifejeltek, vagy rúgtak egy labdát, és ahogy esett Norbi kapásból meglőtte és védhetetlenül zuhant a kapuba (biztos rosszul találta el, valószínűleg a szögletzászlót célozta)
    ...Debrecenben volt mindez, végeredmény 6-1...ronda volt
  • Buddy
    #582
    hmm....nekem Liechtenstein ellen más emlékeim vannak...0-0 ?
  • Ramore
    #581
    Vagy, ha mezey, vagy a maffiájából valaki!
  • Guest
    #580
    Lehet... :) Ez nem az a (talán Üllői úti) meccs volt, ahol Vili egyik góljánál a hátáról pattant be a labda? :)))
  • a.carkey
    #579
    Mert soha többé nem játszik, csak ha mezey ismét szövkapi lesz ...
  • Davidus
    #578
    Pontosan így volt:) Viszont a közönség a Király Gabival akarta rugatni a tizenegyest:) Már majdnem úgy volt hogy ő rugja erre odatették a vilit mert tudták hogy életébe több mesterhármast nem rug:)
  • Hangianix
    #577
    Volt. Talan Lichtenstein vagy Azerbajdzsan ellen, Lisztes atengedte neki a 11-est. (oszt lehet, hogy mas csapat ellen es mas engedte at :D)
  • Guest
    #576
    Tényleg volt egy időszak, amikor Sebők Vili volt a magyar válogatott legeredményesebb játékosa, mert ő rúgta a tizenegyeseket, meg szögletek után fejelt egy-két gólt, a többiek meg nem nagyon villogtak e téren... (Mintha mesterhármasa is lett volna, de lehet, hogy ezt csak álmodtam.)
  • Botond #575
    ok,de attól még a vili fater szíve csücske,ezekszerint másik alkalommal volt vmi hasonló,nekem ez rémlett,tévedtem,van ilyen ;-)
  • a.carkey
    #574
    A horvátok ellen tutira a Nagy Norbert lőtte a gólt ...
  • Ramore
    #573
    Lényeg az, hogy a foci eb-re szerencsére nem fogunk kijutni és tovább égetni az országot, még akkor sem, ha kívételesen válogatott szinten a Lengyelek bundáztak, mert gondolom az mindenki számára nyílvánvaló, hogy klubbszinten folyamatosan bundáznak a csapatok, legyen szó alsó, vagy felsőházi csaptokról.
    Netán kiderülne a bunda, akkor az UEFA keményen megbüntetné a magyar futballt.
  • Botond #572
    hááááát,őőő,sztem a vili,mindenesetre az tuti,hogy fater őt hívja gólkirálynak azóta is :-)
  • a.carkey
    #571
    Az nem a Nagy Norbert volt? Az egyetlen gólját éppen azon a meccsen lőtte ...
  • Botond #570
    fater egy időben csak 'gólkirály'ként emlegette,amikor 4 válogatott meccsen egy nyüves gólunk volt azt is ő lőtte a horvátok ellen azon az 1:4es találkozon(bár inkább 4:1 mert kinn játszottuk,de lényeg,hogy ott is szívtunk)
  • [Jakuza]
    #569
    Es az volt a legkevesebb , hogy uj verdaval nyomult a repterre.
    Nagy balhe volt emlexem , mert kilogott a Tatai edzotaborbol es valami kuplerajban dorbezolta at az egesz ejszakat a meccs elott.
  • Davidus
    #568
    Vitár a sportközvetítések Uhrin Benedekje.
  • a.carkey
    #567
    Csak szegény már a játékosokat is ritkán ismeri meg! "Fénykorában" nem volt rossz, de most már csak ... Pedig nagyon jó fej. Egyszer a nyolcvanas évek elején még találkoztam is vele a BS-ben.
  • Buddy
    #566
    én is kedveltem a stílusát....legalább tényleg közvetíteni igyekezett.....de az igazi frankókat a Kis-Knézy szokta megmondani (lehet, kapott is ezért)

    pl. amikor zselésvili megvette a porschét és mentek romániába, kikaptunk 2-0-ra :
    "na ilyenkor kellene megmutatni, hogy vagyunk valakik, 50000 üvöltő román előtt, nem akkor, amikor vadiúj luxuskocsit tolunk a reptér elé...ezzel a teljesítménnyel szégyenjük magunkat"

    és még hasonlók, de mindig odavágta az igazat....most is kommentál meccseket, de szerintem jóval kevesebbet
  • Ramore
    #565
    Vitár volt talán az egyetlen becsületes kommentátor, aki nyíltan beszélt a magyar csapatok szégyenletes teljesítményéről!
  • a.carkey
    #564
    Ja, csak ne Vitár Róbert tolmácsolásával ... :)

    Hiába no! Elment a mini terminátor, a Molnár, így szükség van egy bomberre is! :)
  • Ramore
    #563
    :)))
  • Ramore
    #562
    Halmai egy sunyi alattomos pofozógép, egy tök felesleges kolonc a csapat nyakán. Csak sárga és piros lapokat fog gyűjteni és persze 11-eseket. :) A kis brazil Pisontról nem is mondok semmit, illetve mégis, úgy kell az MTK-nak! :))
  • Davidus
    #561
    Én mikor háromnál több gólt kapunk és egyet se rugunk mindig azért szorítok hogy kapjunk jó sokat. Ha már égés akkor mutogasák az eurosporton is.
  • Botond #560
    hajintani nem ly?legyen akkor dobni a továbbiakban :-)
  • Botond #559
    jajj,a legkomolyabbat még el se mondtam :-) azt már mondtam,hogy mire a haver beért a faterjával már 0:2,gondolom azt is mondtam,hogy egy kifordított bomberben lévő arc jugó zászlóval tombolt a 2es szektorban,és szerbül anyázott,és miután kedves magyar skinheadek be akarták hajintani a pályára a biztonságiak alig bírták kivinni(képzeld el nézték a papírokat,hogy kit engednek be,enhogy ilyesmi legyen jött a csávó,odabaszta a jugó útlevelet,látták,hogy "neve:igor vjutko",és biztonsági arc :"k,magyar,mehet"...na egyébként azóta semmin nem lepődök meg meccsen...),de a fő poén a sáfár volt :-) nekem ő a kedvencem :-) szal ülünk 2es szektorban(üllői út),jugók alattunk gyakorolnak,azt játszák,hogy a béla hozza jobbról magasan beemeli a az 5ös bal sarkára,és a fecaj átfejeli a kapus fölött,és ezt vagy 50x elpróbálják,na a poén az volt,hogy a 5percben ez már élesben is sikerült 2x ugyanebbe a kapuba a fecajnak,csak épp a sáfár volt akkor a kapuban nem a szerb gyerek...szal ez a megmutatom így kaptok gólt,és tényleg volt aza pont ahol éreztem,hogy égni fogunk de nagyon,azzal a 7el nagyon olcsón megúsztuk...
  • a.carkey
    #558
    Meg egy nővérkével :)
  • Buddy
    #557
    Az mtk erősítése sem gyönge eddig : pisont meg halmai....:).....halmai minden 4. meccsét a lelátóról fogja nézni, kézenfogva jezdimiroviccsal
  • Buddy
    #556
    Csak úgy süt belőled az optimizmus :)))

    Tudod, hogy van ez a bundameccsel....előbb megtesszük a nyerő csapatot, aztán teszünk róla, hogy nyerjen :)
  • Buddy
    #555
    de Csankkal voltunk utoljára pótselin
  • a.carkey
    #554
    Abból a csapatból Ő volt a "kedvencem" ... :)
  • Ramore
    #553
    Nem csak Bánfin múlt az a szégyenletes teljesítmény! Egy egész folyamat eredménye volt, és a mélyrepülés még a mai napig is tart.