
| nKPro | Kunos-Simulazioni | nKGPC | HSW | LastPlace-Racing| Radiators-Champ| nKPro Rank |
| FAQ/HELP | AIM Telemetry
-
#2945
Én sajnos totál hülye vagyok a setupoláshoz, amit itt leírtatok annak a negyedét ha értettem. Én csak betöltöttem valami setet kicsit állítottam a szárnyakon mert túl nagyok voltak és semmi gondom nem volt az autó kezelésével. Sőt mint írtam ezzel a settel az utolsó sikán az egyik legélvezetesebb a szimulátoros történelmemben.
Ha esetleg valaki kiszeretné próbálni a setet itt megtalálja.
A heti futamrendezés (demoban és rendesben egyaránt) pedig egyre jobban kezd megszerveződni.
Esetleg volna valaki innen aki vállalná, néha a versenyigazgató szerepert? Ez annyiból állna, hogy szervert kell indítani meg leállítani, stb... Ha van vállalkozó akkor írjon privátot itt vagy a netkar.hu-n Laszlo Janos-nak.
Ezeket a gyerekes vitákat meg tényleg érdemesebb privátban megbeszélni.
A netKar. hu oldalra jobb lenne ha mindenki a játékban használt nevével regelne és akkor - ha egyszer használni fogjuk - az ottani fórumban mindenki tudni fogja, hogy ki kicsoda, mert bevallom itt én sem tudom ki van a nick név mögött.