Mitől lett ilyen bárgyú Gálvölgyi? Miért van még az RTL Klubnál? Nem is jó már a Gálvölgyis Show. Miért nem vezet kultúrális műsort?
  • ZsZso
    #126
    Ja ... tiszta szar lett az egész. Már csak a név nagy, és azért nézem meg a műsort. De emléxem régen újévkor mindig fetrengtem a röhögéstől, és alig vártam a Gávölgyi Showt, aztán most meg már az nagy, ha egyszer elmosolyodom. Tisztán látszódik, hogy kínlódásból jön az anyag. Havonta egyszer meg kell, hogy jelenjen a műsor, aztán valamivel feltöltik. Én a Gávölgyi helyében abbahagynám ebbe a formában, és félévente, évente jelentkeznek. ZSé nincs benne annyi az tény, de legalább a Gálvölgyi Show a régi megszokott formáját hozhatná.

    Szvsz a Banánhéj mostanában a leghumorosabb műsor, és asszem a srácok is csak azért tudnak ilyen profi műsort csinálni, mert volt pár évük, amikor csak halmozódott a fejükben a sok jó 5let. Ezeket most "kieresztik" ;). Gálvölgyinek ennyi idő alatt nincs mit ...

    Be kell látni ... ami nem megy, nem kell erölktetni ... Hajósnak se működött a heti 4 (vagy mennyi) alkalom. Jó a srác, szóval remélem megjelenik még, csak majd akkor találják el, hogy milyen sűrűn jelentkezzen ...