minden a gamemel kapcsolatban
  • blackshark
    #36
    Üdv!

    MechWarrior 3 Fixálva Windows7-re!

    Sokat szívtam vele mire sikerült belőni, és lám csodák csodája működik... :D
    Ráadásul nekem a legrosszabb eset jutott mivel AMD/Ati gépem van.
    (Phenom II X3 720 @ 3,52 Ghz, 7Gb DDR3 RAM, HD 5750 1Gb)
    Megjegyzem egy AMD Laptopon is ugyanezek a bugok, hibák voltak és ugyanígy jólett.

    Szóval mik is voltak a problémák:
    - magas grafikai beállításon elmosódott a kép ilyen is négyzetes mintában
    - multiplayerben nem tölti be a mapot (feladatkezelő megnyitása és betölti, azonban a texturákat nem tölti be a játék)
    - Software render beállításon extrém gyorsan rederelt és a járművek is repültek, teleportáltak vagy befagyott a játék esetleg .exe error hibajelentés

    ...és még sorolhatnám annyi féle dologgal találkoztam.
    Habár már szinte tökéletesen megy még így is akad egy-egy bug, de ezeket el lehet nézni illetve csak ritkán jön elő és akkor se zavaró. (roncs továbbá ad hangokat, bár ez csak néha, vagy a zoom villog és közben ilyen pittegyő hang hallatszódik és még van egy furcsa bug, hogy meghatározott időközönként begyorsol illetve lelassul a játék: ez multiplayer-re nem jellemző)

    Nos nem kell mást tenni csak:

    1.) Játék telepítése
    2.) v1.2 patch telepítése
    3.) No CD crack (nem kötelező)
    4.) FONTOS, hogy a hozzá készült MW3CP_mega_map_pack_v0.3 nem szabad feltenni. (nálam ez okozta a legnagyobb galibát)
    5.) Utolsó lépés, hogy egy MW3Loader.exe-vel kell indítani a játékot mindig. (ez fixálja a járművek repülését, játék meghalását-fagyását és még sok mindent)
    + be kell rakni egy RadeonFix-et amit le is kell futtatni. (csak egyszer)
    Ez a Z-Buffert piszkálja meg.
    Mind a kettő dologhoz van 1-1 .DLL file.
    Amit nem tudok, hogy mennyire befolyásol, de javaslom, hogy kapcsoljátok be a Vysnc a driverben.

    Hogy Nvidiára van-e megoldás azt nem tudom, de találtam rá egy utalást http://www.mechwarrior3.org/ ezen a weboldalon a fórum részben.

    Amit kihagytam, hogy Kompatibilitási mód Win98 legyen Rendszergazdaként futtatva. (ezt az MW3.exe-re kell)

    Nekem így tökéletesen megy mind Campaing, Instant Action és Multiplayer-ben is.
    (öcsémmel LANozunk, bár működik Hamachi vagy Tunngle-vel is azthiszem)

    Minden cucc egy .RAR file-ban amik kellenek a játékhoz.

    http://data.hu/get/5681136/MechWarrior_3.rar

    A Pirates Moon kiegészítő játékhoz nincs FIX, megpróbáltam, de úgy el sem indul. :(

    Ha valakinek valami nem tiszta, esetleg nem működik úgy ahogy leírtam az vegye fel velem a kapcsolatot:

    - xfire: codminator
    - skype: varganorbert94
    - steam: 2norbertvarga
    - TS3: 109.228.29.191 (varganorbert2 a nevem) Hungary szoba
    - E-Mail: [email protected]