36
minden a gamemel kapcsolatban
  • blackshark
    #36
    Üdv!

    MechWarrior 3 Fixálva Windows7-re!

    Sokat szívtam vele mire sikerült belőni, és lám csodák csodája működik... :D
    Ráadásul nekem a legrosszabb eset jutott mivel AMD/Ati gépem van.
    (Phenom II X3 720 @ 3,52 Ghz, 7Gb DDR3 RAM, HD 5750 1Gb)
    Megjegyzem egy AMD Laptopon is ugyanezek a bugok, hibák voltak és ugyanígy jólett.

    Szóval mik is voltak a problémák:
    - magas grafikai beállításon elmosódott a kép ilyen is négyzetes mintában
    - multiplayerben nem tölti be a mapot (feladatkezelő megnyitása és betölti, azonban a texturákat nem tölti be a játék)
    - Software render beállításon extrém gyorsan rederelt és a járművek is repültek, teleportáltak vagy befagyott a játék esetleg .exe error hibajelentés

    ...és még sorolhatnám annyi féle dologgal találkoztam.
    Habár már szinte tökéletesen megy még így is akad egy-egy bug, de ezeket el lehet nézni illetve csak ritkán jön elő és akkor se zavaró. (roncs továbbá ad hangokat, bár ez csak néha, vagy a zoom villog és közben ilyen pittegyő hang hallatszódik és még van egy furcsa bug, hogy meghatározott időközönként begyorsol illetve lelassul a játék: ez multiplayer-re nem jellemző)

    Nos nem kell mást tenni csak:

    1.) Játék telepítése
    2.) v1.2 patch telepítése
    3.) No CD crack (nem kötelező)
    4.) FONTOS, hogy a hozzá készült MW3CP_mega_map_pack_v0.3 nem szabad feltenni. (nálam ez okozta a legnagyobb galibát)
    5.) Utolsó lépés, hogy egy MW3Loader.exe-vel kell indítani a játékot mindig. (ez fixálja a járművek repülését, játék meghalását-fagyását és még sok mindent)
    + be kell rakni egy RadeonFix-et amit le is kell futtatni. (csak egyszer)
    Ez a Z-Buffert piszkálja meg.
    Mind a kettő dologhoz van 1-1 .DLL file.
    Amit nem tudok, hogy mennyire befolyásol, de javaslom, hogy kapcsoljátok be a Vysnc a driverben.

    Hogy Nvidiára van-e megoldás azt nem tudom, de találtam rá egy utalást http://www.mechwarrior3.org/ ezen a weboldalon a fórum részben.

    Amit kihagytam, hogy Kompatibilitási mód Win98 legyen Rendszergazdaként futtatva. (ezt az MW3.exe-re kell)

    Nekem így tökéletesen megy mind Campaing, Instant Action és Multiplayer-ben is.
    (öcsémmel LANozunk, bár működik Hamachi vagy Tunngle-vel is azthiszem)

    Minden cucc egy .RAR file-ban amik kellenek a játékhoz.

    http://data.hu/get/5681136/MechWarrior_3.rar

    A Pirates Moon kiegészítő játékhoz nincs FIX, megpróbáltam, de úgy el sem indul. :(

    Ha valakinek valami nem tiszta, esetleg nem működik úgy ahogy leírtam az vegye fel velem a kapcsolatot:

    - xfire: codminator
    - skype: varganorbert94
    - steam: 2norbertvarga
    - TS3: 109.228.29.191 (varganorbert2 a nevem) Hungary szoba
    - E-Mail: [email protected]
  • Ry0K3N
    #35
    futni fut csak kidobál engem mindíg ha egy befogott célpont kimegy a látómezőből és hopp az asztalon kötök ki, mindent próbáltam állítani de a jelenség megmarad
  • Thanatos
    #34
    ouch :(((
  • Bucser
    #33
    áhh Reménytelen.. nem engedi a hülye XP feltenni a SUN Java-t.... (éljen köcsög rendszergazda...) Szóval ez is ugrott.. pedig van még 2 órám a következő órámig...
  • Thanatos
    #32
    WOW
    alap kliens? lvl1? király, majd ráduszitom akik még jáccanak vele :) msotanában én eléggé hanyagoltam, sok jo game jött ki és nem nagyon van rá időm sajna :/
  • Bucser
    #31
    bent vagyok fősulin éppen bontom kifelé a klienst:D Csak a vindos belső tömörítője iszonyat lassú:(
  • Thanatos
    #30
    hazug disznaja! nem is emgamekezel!!! :DDD msot elbuktál de nagyon!!! :PPP
  • Bucser
    #29
    Az igazi mindig is az lett volna, ha a 4 netkódját gyúrják a 3 fizikájával és rendszerével.. csak hát ugye Microfos és csináltak belőle ilyen nem is tudom mit:) Inkább megamekezek:)
  • Thanatos
    #28
    hess innen vénember te má dezertáltál!, na mongyuk énis de ez lényegtelen :)
    amugy szvsz a 3 sokkal jobb mint a 4 btech szempontbol csak ugye 3nál a multi hibádzik...., a 4et még mindig sokan jáccák elérhetőségük elvielg itt monyad nekik a vénember (bucser) küldöt szivesen fogadnak :DDD
  • Bucser
    #27
    Milyen nagyoknak?:D Van aki a nagyok közül is egérrel játszik... Mondjuk tény, hogy Bottal a kézben könyebb beleélni magad:)
  • Bucser
    #26
    Hehhe már itt is rontod a levegőt?:D

    Mercet játszottam neten meg a 4-et. Sokat:) Szóval jó kis game ez, csak sokat kell gyakorolni egyébként asszem már 2 third party pack is van hozzá új meg régi mechekkel.. szerintem nagyon jól sikerütek... a használható mechek száma már olyan 50 körül mászkál így.. nem rossz:)
  • Thanatos
    #25
    mongyuk 3at én egérel nyomtam sőt 4et is , nekem az jött be de a "nagyoknak" a joy jön be ált ;)
  • ChevyG #24
    én is joy-al nyomom, -Gravis BlackHawk Digital régi, de nagyon tuti a 3hoz!
  • Thanatos
    #23
    amugy mw4 merc fő erőssége netes gameben van..., még mindig jáccák sokan még mo-n is pedig már elég régi
  • Thanatos
    #22
    mw-khez inkább joy dukál nem gamepad :)
  • Cobra.
    #21
    Mechwarrior Mercenaries a legutóbbi, de már az is van vagy 2 éves. BT-n szerintem megtalálod (meg DC-n is biztos)
  • Lui76
    #20
    Ennek a MechWarrior témának mi a legújjabb verziója?
    Egy vmikori megvan ,de egy ilyen témájú játék érdekelne
    vmi korszerű kiadásban.
    Mikor a Logitec Rumblepadommal anno kipróbáltam olyan érzés
    volt mintha ahoz a játékhoz találták volna ki.A fegyver lövés rázkódása
    nagyon élethű volt stb..
  • ChevyG #19
    Emberek!
    fut simán XP alatt!!!
  • Slow
    #18
    hali

    nemtudom, hogy érdekel-e esetleg még valakit, de találtam egy torrent-et MW3-ra
    (jelenleg 40-50k-val simán jön)

    http://bbs.vlike.com/attachment.php?aid=11832

    (ennek az oldalnak az alján van)
  • Bucser
    #17
    Ohh 1 klán meg egy InnerSphere mechpackra gondoltam:)
  • Bucser
    #16
    Mechwarrior mercenaries kapható boltban és a 2 Klán Mechpack összecsomagolva USA-ban 100 dollárért. Merc egyedül olyan 17000 forint...
  • Lacc
    #15
    Illetve találom, csak dc-ről kb. fél hónap lenne míg lejön 1 cd belőle.
  • Lacc
    #14
    Nem tudja valaki hogy le lehet-e még szedni valahonnan a 3. vagy a 4. részt? Esetleg valahol megvenni? Mert se neten se bótba nem találom :(
  • Spenser
    #13
    Na ja csak úgy látom késni fog :(
    Éppen itt írtak róla :
    http://www.sg.hu/jatek.php
  • Braveheart
    #12
    miért lesz MW5?
  • Spenser
    #11
    Jaja mikor jön mááár az MW5 :(.........
  • Deajka
    #10
    Szét kell lőni a command centereket.
    "Take Offline the Com. Center"
    Vagyhát nem biztos , hogy lőni de tedd őket offlineba ill kapcsold le. Na, válassz.
  • zaki
    #7
    csak hülyültem
  • Aquli
    #6
    zaki: csinaltam vagy 5 kort, de semmi. Senki se tudja mi lehet?
  • [NST]Cifu
    #5
    Bevallom kegyetlen régen játszottam az MW3-al, de esetleg nem lehet, hogy nem az a feladat, hogy kinyírj mindenkit?

    Olvasd el alaposan a briefing-et, és a szerint járj el.

    Amúgy amennyire vissza tudok emlékezni, az első küldetés nem kiképző küldetés? :)
  • zaki
    #4
  • Aquli
    #3
    koszi
  • zaki
    #2
    fuss egy kört
  • Aquli
    #1
    Az 1. palyan problemam van, pedig ilyen nem szokott velem elofordulni. A gond a kovetkezo:
    Amikor megoltem a palyan mindenkit, akkor 3 objective pont van, a primary objective pedig valami Take Offline the Com. Center OP:Able
    es ha oda megyek az aktiv objektiva ponthoz, akkor a masodik pont lesz aktiv, ha ahhoz megyek, akkor a harmadik, ha ahoz, akkor az elso, es igy tovabb es semmi sem torteni.
    Mit tegyek???
    Plz help
    Aquli