kijött... :)
  • Dexantreal
    #103


    A kiegészítő miről szólna, mi lenne a címe és mikorra várható, ha a petíciót elfogadják? Vagy már a petíció ellett fogadva?
    Amúgy írtam a netfordító szövegével egy üzenetet nekik és én is aláírom a petíciót, de pls ellenőrizze valaki az üzenetet!
    Nem tudok jól angolul és csak beírtam a szöveget a netfordítóba, az meg kidobta.
    Szóval ez lenne az:

    "Nagyon kérném, hogy készítsétek el a Jurassic Par: Operation Genesis kiegészítőjét, mivel nagy JP fan vagyok és szeretem a filmeket, meg a játékokat.
    Nem látom annak akadályát, hogy elkészítsétek ezt, tehát a várakozást se értem.
    Nagyon nagyon nagy örömet okoznátok a JP rajongók millióinak, ha elkészülne a kiegészítő.
    Persze ezt a többség azzal honorálná, hogy megvásárolná és lenne bevétel. Kompromisszum, ahogy szokás mondani: ti elkészítitek, mi megvesszük. A többsége persze.
    Szóval nagyon szépen kérem, készítsétek el a kiegészítőt!
    Hűségées Jurassic Park rajongótok, Dexantreal

    I would ask you to prepare it very much Jurassic Park: Operation Genesis accessory, since he is big JP fan am and I like the films, the games.
    I do not see the obstacle of the fact that you should prepare this, so I do not understand the waiting.
    You would cause a very very big joy JP fans for a million, if the accessory would be ready
    Of course this the majority would recompense him for bribing it with it and would be income. Compromise, custom to say: you prepare it, we buy it. He is his majority of course."

    Szerintetek tűrhető nyelvtanilag? :S