2007. januártól-tól folyamatosan állítják át, A sávszélesség emelése minden ügyfél esetében automatikus.
  • Willenbrock
    #4382
    T-Home nekem össze vissza küld számlákat,sosem fix időpontokban.Múltkor 20 kilóval tartoztam,kifzettem a hónap közepe táján,megkérdeztem hogy akkor rendben van-e,van-e még valami hátralék?Nem nincs már.2 hét múlva már jött egy újabb számla a következő havi ami megint majdnem a szokásos ár 2X-ese.Ügyfélszolgálatot felhívtam ahol persze valahogy mindíg kimagyarázzák magukat:ez aszámla már előző hónapban megvolt csak 2 nappal a befizetésem után keletkezett így a T-pontban nem látta a gép,ez újrakapcsolási díjból meg mittoménmiből áll bla bla bla.Jólvan mondom akkor ezt most kifizetem.
    Most 05.16-án kijött egy 8000 ft os számla.A szerződéskötés olyan feltétellel történt hogy 5100,vagy 5040 Ft lesz a havi internetelőfizetési díjam,amire a telefon rájön(alap vagy home csomag már a fa**om se tudja a nevét-mindíg változik-az árakat jegyzem meg csak nagyságrendileg).Viszont a 30-as számokat és a vezetékest körzeten belül ingyen lehet hívni-gondoltam ez így jó mert én úgyis ilyen számokat hívok,tehát csak a netre kell majd fizetnem a havi 5100-at.Ehelyett minden hónapban 7-8000 ft-okat számláznak ki.
    Nézem tételesen a számlát:Van egy t-mobilos hívásom 450 ft-ért.A T-mobil 30-as,a 30-ast ingyen lehet hívni,akkor mi ez a 450?
    DSL alap havi:7100-miért? Mikor 5040 vagy 5100 volt a szerződésben?
    Felező csomag 2950,ezmi? egy csomagról volt szó a szerződésben aminek havi díja 5040 vagy 5100 ft bruttó ami tartalmazza a telefon előfizetési díjat és a netet is.A számlán tehát úgy áll hogy ehez képest van egy 7100 ft-os dsl alapdíj és erre RÁJÖN valami 3000ft-os felelző díj.A végösszeg-a kedvezmények után 7800 ft.
    A telefon nem emelhette elvileg mert csak körzeten belül hívtam(egy kivétellel-azis rövid volt) ezen kívül 30-as számokat hívtam.(ennek ellenére 450ft fel van rá számolva)
    Arról nem is szólva hogy teljesen kaotikusan és rendszertelen időközönként jönnek a számlák,hóközben,elején,végén vagy szinte kéthavonta.A májusban kiszámlázott csekk áprilisi keletkezésről szól amit június 2-ig kell befizetni.
    Jól van ez így? Világosak a számlák csak én nem értettem meg valamit?