Az Eidos üdvöskéje
  • a.carkey
    #44
    Nincs benne olyan sok video, ami van az Eidos szintű. Ha ismered a Commandos, TRaider, stb. videóit, akkor el tudod képzelni, hogy nem rosszak. DC-n érdemes körülnézni, ott minden fent van ... (eleve dcn filmek, játékok szintén, de ez nem az a topic).

    #41!
    Lasd #42 +
    A Brit hadjárattól kezdve nem árt egy nagyobb sereg. Az eddigi csúcs - még nem "végeztem ki" a gamét - egyiptom - judea körül járok:

    10 legio
    4 kisegítő építéshez, javításhoz.
    8 ijász
    4 nehéz lovasság
    2 íjász lovasság
    2 scout (1-1/tipus)
    2 orvos
    4 catapult (ballista nekem nem jött be), ostromot túléli, de használhatatlan, nem gyújt fel semmit)
    (Nem használom a parittyásokat. A "hídmegvédős" pályán teljesen használhatatlanoknak bizonyultak, lemondtam róluk a későbbiekben is).

    Praetorian gárda - bár 64 fős -, de nem az igazi. Nem tudom miért, de még egyelőre "barátkozom" velük. Gladiátorok "atom" hasznavehetetlenek, a pause gomb hátránya miatt. Reflexből nem igazán lehet koordinálni az ostromot sem. Pici szünet (egy IGAZI pause gomb / nem esc) nem ártana. A Stonghold ebben jobb volt. Ez az EGYETLEN bajom a játékkal. (A C&CGEN.-al is ue volt ...).