Jogosítvány
  • Nomad90Hun
    #7955
    Na igen, előző sulinál amit otthagytam ott pl a szerződésben ki volt kötve, hogy bele kell egyeznem a kamera melletti vizsgáztatásba, "különben nem fognak engedni vizsgázni" erre mindenki behúzta az ok beleegyezem-et és naná, hogy nem volt sehol kamera a vizsgán...

    Másik, hogy én úgy tudom VB önmaga nem jelölheti ki az adott feladatot, hogy itt állj be 90 fokban jobbra-balra előlre hátra, stb, ezt oktatónak kell mondania. Tehát kicsit az az érzésem, hogy miután 40 percen keresztül nem bírt rajtam fogást találni és min 2 eléggé zűrös szituációt is simán megoldottam, ezért aztán szánt szándékkal kért a VB 1 olyan feladatot amivel mindenképp megbukok...

    Múltkor 1-ik vizsgámon meg pl. azért húzott meg a VB mert miközben hajtottam be a körforgalomba 1 vadállat a kifele hajtó teherautó mögött a macskakövezett belső kis körre rámenve benyomta magát, és majdnem belénk szállt enyhén szabálytalanul (szerencsére észre vette magát és megállt), erre a VB mondta, hogy buktam mert "kierőszakoltam az elsőbbségemet".... A "szerintem maga rácsúszott a zebrára", stb. szokásos nevetséges okokat nem is említem...