Jogosítvány
  • Nomad90Hun
    #7950
    Húúú thx a választ, hallod üt a szarkazmusod mint a szegedi gyors....

    Nem arról van szó, hogy ne tudnék vezetni, pont ez az, hogy még oktatóm is kiakadt, hogy az eddigi lehúzások és mondvacsinált buktatások után most mind a 2-en úgy voltunk vele, hogy ezen tutira átmegyek nem tudott sehol megfogni a VB ezt oktatóm is mondta, és furcsa is volt mindkettőnknek, hogy az egy ívben megfordulást a vizsgabiztos kérte külön, miután 40 percen keresztül 1 raklapnyi olyan helyzetbe bevitt amin simán megbuktathatott volna ha eltolom, de nem sikerült, erre meglépte ezt ott, ahol még oktatóm se tudott volna megfordulni 1 ívben, merthogy astra combinak kell 10m az egyívű megforduláshoz és 7m széles úton ez mission impossible.... Még beszélték is másik oktatóval vizsgám elött, hogy ezt a VB-t máshonnan rakták át mert túlzottan lerontotta az arányokat, és hogy aznap is mindenki bukott előttem nála (meg én is).

    Azt már meg sem említem, hogy parkolási feladatoknál 2x lehet javítani és kifogásolta, hogy a jobbra előre 90 fokos parkolásom csak 2-ik javítás után lett jó (ide is behúzta azért, hogy nem volt a parkolóhely közepén a jármű..), és ott szerinte már megbuktam az az 1 ívben megfordulás neki csak hab volt a tortán.... Tudom én valamiből meg kell élniük de ez már lassan a pofátlanság netovábbja... Az ilyen kifogásokat meg, hogy 1 irányú utcában ahol annyi helyem van hogy épphogy a gyalogost ki tudom kerülni anélkül, hogy nekimennék a parkoló autóknak és ott kifogásolta, hogy a tükörbe nézéskor nem néztem a holt teret ott ahol max egy 10-es osb lap fért volna el mellettem már meg sem említem...