Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • Piftuka
    #420
    Őh, nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele.
    Én írtam már 2 oldallal korábban itt a topicban, hogy én még megvettem az eredetit akkor, amikor megjelent (van már az 1,5 év, ha jól emlékszem).

    Azóta nem játszottam végig.
    De a sztori miatt lenyűgözött. Szó szerint nem tudtam moccani a székben, amint a befejező képsorokat néztem (ami tisztára olyan, mint egy mozi vége) és szólt az a zseniális zene... !!!

    Ráadásul, amikor felálltam volna, akkor mindezek végén "még egy poén" (nem lövöm le) a legeslegvégén...

    ALAPMŰ a program. Igazi klasszikus ! ETALON ! Remélem a 2. rész is ilyen lesz !

    Cue ! Én nem bánom, ha sokkal több párbeszéd lesz, mint az első részben.
    Azt tökéletesen megértem, hogy ha valaki nem tud angolul, akkor gyakorlatilag a játék az élményének max. a negyedét nyújtja ! Ez az első résszel is így van. De akinek van szerencséje érteni a szövegeket és megérteni ezt a bonyolult történetszövést...

    Igen, ilyet valóban csak a japánok tudnak kitalálni. Érzelmekkel teli, de nem nyálas. Elmosódnak a határok, a jó és a rossz között.
    Igazán "fekete és fehér" ebben a játékban nincs.
    Csak a "szürke" árnyalatai.

    Teljesen megértem Csocso-t is, amint azt mondja: "a japán verzió élvezetesebb".

    Ők híresek arról, hogy senki máshoz sem hasonlatos érzelmeket visznek a színészi alakításba !