A Sudden Strike kop-kop ...
  • a.carkey
    #1
    Szép ez a demo. Elég nehéz volt első pillanatban lekezelni a németek helyzetét, de azért sikerült és szerintem jó kis game ez. Nagyobbaknak tűnnek az egységek, mint a Sudden Strikeban és ez szerintem jobb. Szinte ua a gmae, de mégis valamivel másabb. Van benne egy hatalmas baromság, hogy az Elefantot nem tudták kilőni. A legjobb tank. Megse sérült, míg lőtték. A gyalogság rendszere is idiótábnak tűnt a SS-tól. Sokkal kevesebb lehetőséget tudtam kihozni belőlük. Az orosz tűzérség hatósugara atom jó, de a németek által pl. Sevastopolnál használt ágyú miért ennyire vacak, azt nem tudom. Az, hogy miért volt képes az Elefant, vagy a többi harckocsi fedezőtüzet adni, ha kértem, nem tudom. Arra sem jöttem rá, hogy mi a szarnak nem tudom egy ágyú hatósugarát lekérni. De lehet, hogy én bénázok itt össze-vissza. Nem rossz maga a demo, de én kevesebb lehetőséget éreztem benne, mint a SS-ban. A gyalogosok mérete picivel megnőtt, de a realitással gondok lesznek, ha ez így marad. Az ai sem tűnt géniusznak ...