Mire ment az egész kereszténységgel az emberiség?
  • remark #2071
    A gyengébbek kedvéért részt igazán kihagyhattad volna. Én úgy fogalmazok, hogy a kedvedért újra:

    "Te nem forrai alregje vagy véletlenül? Ugyan az a filozofikus, egyes szavakon lovagolós stílusban írsz mint, ő. Nulla konkrétumokkal, minden egyes szó, írásjel megkérdőjelezésével próbálsz érvelni. Tipikusan sokat beszélsz de semmit nem mondasz."

    Elmagyarázom mit írtál:
    Te nem forrai alregje vagy véletlenül? MERT TE Ugyan az a filozofikus, egyes szavakon lovagolós stílusban írsz mint, ő.

    Tehát gyakorlatilag írsz egy hsz-t, ahol részletesen kifejted rólam a véleményedet. (Más szóval: személyeskedsz.) Miután ez kikérem magamnak, te újra válaszolsz: Erről beszélek. Egy egyszerű, eldöntendő kérdést tettem fel. A válasz helyesen, "Igen.", vagy "Nem." lett volna. Erre megen megy a filozofálás a nagy büdös semmin.

    Igen, ebből lesz a meddő vita. Te részletesen kifejted, hogy szavakon lovaglok, semmi konkrétumot nem hozok, semmit se mondok, és mikor én ezt én konkrétumokat hozva, téged idézve szóvá teszem, akkor erre ugyanazt válaszolod.

    De tulajdonképpen igazad van, mindenki azon tényeket hagyja figyelmen kívül, amelyeket csak akarja. Ki vagyok én, hogy ebbe beleszóljak?