Mire ment az egész kereszténységgel az emberiség?
  • Saintgerman
    #1994
    Önellentmondás szenyor ? Arra nem is gondolsz, hogy a hiba a te készülékedben is lehet ?
    Elősször is az NWO #27984 ba nem linkeltem semmit sem, az remark beírása volt. Amit linkelltem -külön neked- az egy már régen lerágott csont volt, az illuminatusok beszélőjétől Dr. Day töl. Ahogy látom még mindig ebbe a csontba kapaszkodsz. Amit linkeltem az ez volt, ahol most a szexualitás az amiben az ellentmondást látod:

    http://szentkoronaradio.com/publicisztika/2010_01_25_drabik-janos-sex-es-az-uj-vilagrend

    Szerintem azóta az illuminatusoknak sikerrült az emberiség nagyrészében a sexualitást állati szintre süjjeszteni, és továbbra is titokban tartani, a valódi lényegét azt, hogy ezzel magasabb frekvenciákat vagyunk képesek megnyitni, és azt, hogy ez egy híd a tudatosság magasabb szintjeinek eléréséhez.

    Plejadok tanitasai

    Tehát, a szexualitás két külön aspektusból. Az egyik a valódi természete, amit a legtöbb ember nem is ismer, a másik azok szándéka, akik azt szeretnék, ha továbbra is ismeretlen maradna. Így már világos ?