Nurbs
  • youth #264
    Sziasztok ismét :)

    Nem pontosan értem a technikádat Nenad... Azt mondod hogy csináljam meg a kerék felöletét másolgassam le egymás mellé akkor kapok egy sík gumit... és ezután vegyek ki belőle egy részt ami 20 foknak felel meg és ezt egy pont körül forgassam el a másolatait? vagy hogy? ja és ami 20 foknalk felel meg az sík gumi? mert akkor nem lesz szögletes a gumi? vagy nem értem... Tényleg bocsi

    Nem tudom ugyanazt mondom e mint te, de mondom veszrtenivaló nincs csak okosabbak leszünk :)) (legalábbis én ti már azok vagytok e téren...:) ) Szóval, az eleje ugyan az: megcsinálom síkban a gumi felületét, de nem lehetne azt hogy egy körre húzza fel ezt? tehát arra igazítsa... (tudom régen kérdeztem már ezt.. de maxban is így csinálják a mesh kereket asszem...) na és ha ez sikerül akkor lesz egyabroncs de oldalnézetből vagy szemből kinek hogy jobb még mindig vékony vagyis olyan mintha egy paír lenne körbetekerve... namármost ezt ezután nem lehetne úgy igazítani hogy a szélei befele áljanak és akkor már úgy nézne ki mint a gumi?
    Tényleg bocsi az okoskodásért... csak szépen szeretném megcsinálni...
    Köszi mindent
    Bye

    Nenad: mikor írsz? vagy már írtál a freemailomra?