Amikor olyanba nyúlok, amibe nem kellene.
  • Gegii
    #1
    Hello!

    A gondom a következő. Bementem az intézőben az Eszközök/Mappa beállításai.../Fájltípusok fülre és a "Fájlmappa" típus-nak megnéztem a Speciális beállításait. Kicseréltem az ikont, majd valamit félrenyomhattam, mert az intéző a következő nyitásnál az ACDSee-t nyitotta meg. Visszamentem tehát a speciális beállításokhoz, és a "Fájlmappához" hozzáadtam az "open" és "explore" parancsot, mindkettőhöz az Explorer.exe-t rendelve. Innen már működött a windows intézőm, de minden mappának új ablako nyit, holott az "Általános beállításoknál" a "Minden mappa ugyanabban az ablakban...bla..." helyen van a pipa. Nos azóta megpróbáltam a betett parancsokat kivenni, de ezt nem engedi a windows. Megpróbáltam a rendszervisszaállítást, de Jan. 21-nél előrébb nem enged, akkor meg már megvolt a baj. Van ugyan a speciális beállításoknál egy checkbox, amit ha kipipálok, akkor maradna a saját ablakában, de inaktiv a lelkem. Így most sejtelmem sincs mit tegyek, pedig roppant mód zavar, hogy mindig tele a tálca ablakokkal. Ha valakinek van ötlete, kérem ossza meg velem...örülnék:)