22
Amikor olyanba nyúlok, amibe nem kellene.
  • Zsombor99
    #22
    Windows intéző helyett állj át Total Commander használatára, csak ajánlani lehet, ha a legfrissebb verziót rakod fel, akkor még a csatlakoztatott okostelefonokat is kezeli.
  • Armagedown
    #21
    A Total Commandert ajánlom az intéző helyett.
  • Gegii
    #20
    Megvan minden működik az összes program, legalábbis, amit sűrűn használok, az mind.
  • Pheel
    #19
    Feltelepített programok bejegyzései? Vagy nem volt semmi fent?
  • Gegii
    #18
    Nemtudom...minden beállításom megmaradt, csak a mappabeállítások változtak alapértelmezetté, és a virtuális meghajtóimat ette meg, de azokat azóta visszaállítottam. Minden megy, ahogyan eddig. Olyan, mint ha ezt csak nekem találták volna ki:))
  • Pheel
    #17
    Minden maradt a régiben? Elvileg a teljes registry-t felül kellett volna írnia...
  • Gegii
    #16
    Siker! Mégegyszer köszönöm DozR-nak a segítségét, az újratelepítésnél minden maradt a régiben, de a mappák mégis rendbejöttek:)
  • Gegii
    #14
    Köszönöm...szóval ha reinstallálom a WinXP-t, akkor megmarad mindenem, és beeszi magát a mostani rendszer alá?
    Ez jó...thx:)
  • K.András
    #12
    Nem, nekem semmit nem kellett ez ügyben állitanom a wincomban...
  • Gegii
    #11
    Beállítottam, az ikont is átrajzolta, ha explorerből nyitom meg, akkor stimmel is, de a WinCMD-ből nem. Kell magában a WinCMD-ben is átállítani valamit?
  • K.András
    #10
    Persze ezt most nem ugy irtam ,ne sértödj meg!!!
    Egyébként lehetetlenséget állitasz amikor azt irod hogy explorerben gyorsabb a kicsomagolás,ráadásul nekem most a mikro dvd az alapértelmezett video lejátszom, és abban nyitja meg nem a media playerben!Valoszinü hogy te csak azt gondolod hogy más az alpértelmezett lejátszod...
  • Gegii
    #9
    Nemlehet...vagyis lehet, de mégsem lehet, mert...mind1..ez nem ide tartozik:)
    K.András Te sem tudsz mindent, vagy igen? :) Miért olyan nagy szó, hogy nem tudtam, nem csak egyszer mehet a WCMD? Pl. Explorerben (személyes tapasztalataim szerint) gyorsabban és egyszerűbben megy pl. a kicsomagolás. Aztán...a WinCMD-t nem érdekli, hogy nekem pl. avi file-ok megynitásához nem a MediaPlayer az alapértelmezett, mégis mindig abban nyitja meg. Erről ennyit. Senki nem ért itt a rohatt "Windózhoz"? :)
  • K.András
    #8
    Ha ez uj info volt, akkor egy szemüveg sem ártana:)
  • Pheel
    #7
    Lehet háttérben is tölteni... Ez is új info volt? :)
  • K.András
    #6
    Egy biztosat tudok, telepits ujra winfost, aztán ne állits olyat amiröl nem tudod mi az...Egyébként nem tudom elképzelni azt a helyzetet ,amikor ne tudná kiváltani az explorert a wincom...
  • Gegii
    #5
    Opsz...ezt nemtudtam...de köszönöm...viszont azért mégis vannak olyan helyzetek, amikor nem árt az explorer, megaztán a kérdés ugye az volna, hogyan lehet visszacsinálni az egészet. Vagy ötlet sincs?
  • K.András
    #4
    Igen, ki kell nyitni mégegy wincommandert...Annyit futathatsz amennyit csak akarsz...
  • Gegii
    #3
    Persze köszönöm, de ha tölt a Wincommander, akkor kell valami addig:)
  • Pheel
    #2
    Ne használj explorert! Vannak rendes filekezelők...
  • Gegii
    #1
    Hello!

    A gondom a következő. Bementem az intézőben az Eszközök/Mappa beállításai.../Fájltípusok fülre és a "Fájlmappa" típus-nak megnéztem a Speciális beállításait. Kicseréltem az ikont, majd valamit félrenyomhattam, mert az intéző a következő nyitásnál az ACDSee-t nyitotta meg. Visszamentem tehát a speciális beállításokhoz, és a "Fájlmappához" hozzáadtam az "open" és "explore" parancsot, mindkettőhöz az Explorer.exe-t rendelve. Innen már működött a windows intézőm, de minden mappának új ablako nyit, holott az "Általános beállításoknál" a "Minden mappa ugyanabban az ablakban...bla..." helyen van a pipa. Nos azóta megpróbáltam a betett parancsokat kivenni, de ezt nem engedi a windows. Megpróbáltam a rendszervisszaállítást, de Jan. 21-nél előrébb nem enged, akkor meg már megvolt a baj. Van ugyan a speciális beállításoknál egy checkbox, amit ha kipipálok, akkor maradna a saját ablakában, de inaktiv a lelkem. Így most sejtelmem sincs mit tegyek, pedig roppant mód zavar, hogy mindig tele a tálca ablakokkal. Ha valakinek van ötlete, kérem ossza meg velem...örülnék:)