\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • gordon 24
    #51316
    Lesz lesz! Csak most hétvégén lesz Rfactorral. Aztán utánna pénteken akár nyomhatunk Californiában egyet.

    Lesz egyébként nyári, bajnokság NASCAR 13 forduló VSR ben.

    De az is Rfactorral.

    Szóval a lényeg a lényeg. NR 2003-mal páran amennyien itt vagyunk, és egy két arc vsr ről nyomhatunk ilyen fun jellegű mókákat akár hetente ahogy van időnk. Akár végig is csinálhatjuk a cupát nekem 8. De nem hiszem, hogy abból szerveződik nagy bajnokság sok indulóval.

    Ugyanis rohadt nehéz az Rfactorosokat kimozdítani onnan.

    Viszont még 1 x mondom, próbáljátok ki azt a modot amit linkeltem, mert tényleg eszméletlen jó lett.

    Szóval egyelőre ez a helyzet. Szerezzetek legalább 15-16 embert. Ha ennyi van plusz a VSr ből az a pár akiről tudok (kb 4 ember) az 20. Ha ennyien megvagyunk már jó a helyzet és ha ekkor kiírunk vele egy bajnokságot van esélyünk további emberek csatlakozására.

    A dolog azt mutatja, hogy amig szervezés fázisban vannak a dolgok kb 15 ember aktív. Ha kiírsz valamit jó esetben 10 plusz ember csatlakozik. Vagy esetleg több. Általában 25-30 nevező van. Ebből kb 5 futam alatt lekopik a nép 19-20 főre.

    NR esetében ha tudunk szerezni 20 főt akkor van esély egy állandó 15 ös létszámra szerintem..

    Szóval hirdessétek hogy van ilyen lehetőség, én is hírdetgetem. És ha összejön egy 15 érdeklődő akkor akár egy teszt (ugye, megnézni mennyire érdekli valójában a népet) bajnokságot 4-5 futam már ki is lehet írni.

    Utána meg akármi lehet!
    Szóval hajrá!