Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • Apa27
    #9551
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!
    Mind oly sokan mások, én is gyerek koromban láttam egy horror filmet és azt keresem, de nem találom :(
    Egy-két jelenetre emlékszem a filmből.
    Azt tudom, hogy régebbi film volt. Valami idősebb doki/orvos volt a főszereplője. Volt egy olyan rész benne, hogy a bolondok házában a betegek őrjöngenek és bámulnak egy terembe amit csak üvegablakok vesznek körül. És ez a szadista doki a gondozóit épp lekötözi és élve megműti őket, vagy ilysemi...
    Aztán mikor kiszabadult elment valami kisvárosba és ott kezdett el praktizálni. Ha jól emlékszem a filmre, akkor volt valami endoszkópja amit az egyik betege gyomrába le is tolt és abból kijött valami túrmixgép késeire emlékeztető valami és megölte a faszit...
    És ezt használta akkor is, mikor valami fiatalok szexelni akartak. Most vagy a csajhoz, vagy a sráchoz bújt be az ágyba /takaró alatt/ és nyomta annak is a szájába ezt az endoszkópos turmix micsodát...
    Tudom egy kicsit összevisszán írtam le, de netalálntán emlékszik valaki rá? Megtudnátok mondani, hogy mi a címe?
    Nem a Dr.HAlál az biztos, mert annak utána néztem és az mostani film. És a szereplő se idős/öregebb karakter benne.