PlayStation3
  • CSOCSO
    #28
    nah igen...nekem is megvan ez a gamma..betettem egyik autot..és szétbaszta a gamezt..amikor a képerőnyre kerűlt az auto.azonnal 0-1 fps körül mozgott a gamez....
    aztán a másik autó meg leér a földre és szikrázik az alja.. a harmadik autot meg csak akkor látom annak amit ujabban feltettem ha elég közel megyek hozzá... stb stb stb.csak a szívás..persze király az egész tudom hogy mi jo a pc ben és a konzolban sőőőőt!! szerintem a konzolosok jobban tisztában vannak a pc fogalmával mint a pc sek a konzol fogalmával...
    of korsz a konzolon nincs net gamez.. bár már az is beinduloban van...mindegyik konzolra van netes gamez...és ezzel a cserélhetőséggel beindul az is hogy a konzol is tud majd fagyni meg behalni a sok szartol amit bele lehet majd pakolni!!!!!


    -Pc játszol te most Gta 3 VC-vel???
    -kapsz te 70 ezerért olyan gépet ami tudja azt amit egy 200 ezres Pc???
    stb!!!!


    A válasz...


    pc felhozatal meg mostanában igen silány..nincs más csak fps meg valami ürhajós okosság..néha autos gamez....konzolra sokkal több gamez jön..és általában ..80% esetben sokkal változatosabb gamez van konzolra mint PC re... ot van a Conker.. legkirályabb gamez..lehet hogy emuval pc-n is megy..de csak a nyűg van ezzel is.. és csak egy 1000es gépen hajlandó elindulni szépen..persze ha van hozzá gef3 ad.. stb..mindennek megvan a maga jo és rosz tulajdonsága....játékra jobb a Konzol.. nevelőapám kint élt amcsiban..kérdeztem mi a jo azt mondta ps2 mert rádugod tv re és játszhatsz nincs vele szarakodás......ennyit erről...vitatkozhattok itt..ti tudatlanok...milyen különös hogy pár Pc-s már konzolozik.. meg lehet lesni a pc-s játékoknak leűáldozottban