Ez az általános segélykérő topic, itt tedd fel az olyan kérdéseket, amelyekre néhány mondatos válasz valószínűleg elegendő lesz, ne nyiss új topicot emiatt.

A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
  • benőmenő
    #59475
    Hali, van egy ilyen Trust bluetooth adapterem.
    Namost, bedugtam, feltelepítettem, amit fel kell, újraindul a gép és kiírja, hogy az eszköz használatra kész.
    Ezek után jobb alul a tálcán kéne megjelennie guide szerint egy bluetooth ikonnak, de nincs. Próbáltam program files-ból megnyitni a bluetooth suite-ot, de semmi reakció azon kívül, hogy a feladatkezelő szerint fut.
    Nem tudok csatlakozni se droidos, se a régi bluetooth-os sony telómmal.
    Eredetileg egyébként a motionjoy-hoz kéne, hogy működjön a ps3 kontroller wireless, de az sem ismeri fel, hogy egyáltalán lenne bluetooth eszköz a gépben.
    Ilyenkor mi a jó ég van? Vigyem vissza gariba?