Ez az általános segélykérő topic, itt tedd fel az olyan kérdéseket, amelyekre néhány mondatos válasz valószínűleg elegendő lesz, ne nyiss új topicot emiatt.

A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
  • kisviku
    #58236
    A tápnak annyiban van köze a VGA-hoz, hogy ha nem bírja, akkor lefagy/resetel a gép, de vissza nem fogja.Tehát ha megterheled (Pl.Skyrim full beállítással), akkor lehet hogy lefagy.
    Az hogy egy VGA milyen erős,az pedig nem csak hardverfüggő.Pl én CitiesXL 2012-t nyomok Core I5-750 (I.generációs I5), 16 Gb ram, HD4890-es kártyával és köztudott, hogy annak a játéknak sz*r az engine-je, ergo tök mindegy hogy 400 ezres procid van 200 ezres VGA-val, ha sz*r a jaték.
    Egyébként nézd meg ezt az oldalt