Ez az általános segélykérő topic, itt tedd fel az olyan kérdéseket, amelyekre néhány mondatos válasz valószínűleg elegendő lesz, ne nyiss új topicot emiatt.

A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
  • sanya200
    #55592
    Gyerekek nekem tudtok segíteni, nekem is kék halál gondom van.De nekem ennél kicsit változatosabb.Lentebb van kép is.Van hogy vga-ra utal de valamikor meg a memóriára.
    Egyébként meg rájöttem hogy kokutinak mi a gondja,mivel geil black dragon memóriát vett az amd-s alaplaphoz, ami nem kompatibilis vele, valószínű ez a hiba oka.Ezek a ramok csak corei5 és i7 procikhoz valók.Legalábbis iponon ki van írva hogy nem kompatibilis amd lapokkal.
    ipon