Ez az általános segélykérő topic, itt tedd fel az olyan kérdéseket, amelyekre néhány mondatos válasz valószínűleg elegendő lesz, ne nyiss új topicot emiatt.
A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
-
#39662
hello! előre szólok nem vagyok nagy guru! de nálam is volt ilyen probléma nem is egyszer!
első alkalommal tápcsere megoldotta a problémám! javaslom kérj kölcsön vkitől egy tápot s teszteld, nem javaslom, hogy cseréljetek, mert ha hibás a táp akkor kiégethet vmit az alaplapból is! :-(
második alkalommal viszont egy kis kondenzátor volt a hibás az alaplapomon, ami miatt tönkre is ment az egész alaplap. tehát ha a tápcsere nem oldaná meg akkor vszínű hogy alaplapos! de
(ÉNIS KÉREK MÁSOKAT VÁLASZOLJANAK)
mert ez egy távoli feltevés! :-(