Ez az általános segélykérő topic, itt tedd fel az olyan kérdéseket, amelyekre néhány mondatos válasz valószínűleg elegendő lesz, ne nyiss új topicot emiatt.
A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
-
csabika1982 #35247 Sziasztok,a segitségeteket szeretném kérni 1 dologban,röviden a konfigom
alaplap gigabyte-P35-DS3,proci-core2 duo E6750, videokari-radeon hd3870,4db 1024-es kingmax,160gb samsung vinyo,450wattos codegen táp,vista ultimate64bit.Minden új kb 2 hónapja vettem.Na most olyanokat csinál,játék közben 1 pillanatra leáll mintha áramszünet lenne pedig nincs és újra indul ez az egyik dolog a másik ha bármit elkezdek letölteni és hozzáteszem csak a töltés megy semmi más akkor meg szinte állandoan lefagy.Tudom ebböl nem lehet nagy okosságot levonni de valami útmutatást ha kaphatnék hogy mit kellene esetleg csinálnom azt megköszönném.