Hardware Probléma, Kérdés
  • Solt
    #440
    Sziasztok!

    Hát nem is tudom, hogy hol kezdjem... Pár napja elég érdekes dolgokat művel a gépem! Azzal kezdődött, hogy bekapcsolás után minden megszokott kép aminek fogadnia kéne csak egy pillanatra villan fel (asus logó, rendszer leírás, winfos betőltés, majd a winfos) aztán eltűnik és csak nagyon nagyon halványan látszik, de szinte fekete a képernyő! Tehát a rendszer feláll rendesen, de egy pillanat kivételével nem látszik semmi a képernyőn! Majd elkezdem még a legelején addig újraindítani (ez kb 8-10 próbálkozás) amíg egyszercsak a szokásos mbódon nem megy minden! Tegnap ezt megfejelte azzal, hogy miután nagynehezen így élet költözött belé, ezek után a rendszer nem akart felállni, illetve kékhalállal kifagyott! Felhúztam magam, kikapcsoltam... pár óra múlva miután lehigadtam bekapcsolom és mintha mi sem történt volna, minden megy rendesen elsőre! Ma reggel a "szokásos" indítási procedúra után magához tért, de most meg rejtélyes módon a hang tünt el, tegnap este kikapcsolás előtt még ment a Falcon, tehát semmi gáz nem volt a hanggal! Van valakinek ötlete, hogy mi okozhatja ezt? Gondoltam vírusra, de az egyből indítás után az alaplapi logónál még nem zavarna be... szerintem valami hardware gond lesz... van tippem, de nem akarok senkit befolyásolni! Szóval uraim? Átélt már valaki ilyet? :D