• bajgunar
    #14356
    Nah ez is egy nagy hoax, bullshit, hogy a fejét tekergetnie kell akinek 32:9 -e van.
    ~1m -ről nézem, és nagyon ritkán, akkor is max kb~1-2cm-t HA biccentem a fejem oldalra.
    "ahhoz van szokva" ? Mihez? Amíg NEM használt ilyet, nem ült előtte, nem dolgozott rajta, és élőben is csak a MM-ban látta, honnan tudja, mihez van szokva? Első pár nap nekem is "szokatlan" volt. Nem rossz értelemben, hanem furcsa és nem zavaró, hanem inkább ez a "Váó" álleejtős érzés, hogy ennyi mindent belátsz egyszerre és nincs az az osztott monitor feeling, se a monitor kávája középen. Hanem egyben van. Játékoknál meg, vagyis fps-nél meg szimulátornál szerintem a fov többet számít, és ad az élményhez, mintha több füldet és felhőt, eget látnék. Persze LoL-ban, stratégiánál lehet jobb ha magasabb.
    Alacsony? Abból az 1db félmilliós 16:9 -es monitorból ebben 2db 27"-os 16:9-es van egymás mellett.. Ok, felbontás nem 4k. Csak 5120x1440.
    Na de mind1. Nem rábeszélni akarok senkit. Csak ajánlottam. Én biztos nem térek vissza kisebbre.