Codename: Panzers - Phase One
  • Shep
    #2383
    Hát most hogy végigvittem a játékot, be kell hogy valjam, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, az ardeneki+a partraszállásos küldetések nagyon tetszettek óriási hangulatuk vol, igaz az ardeneki marha nehézre sikeredett szerintem, meg volt még 1-2 hangulatos kis küldetés, de összességében nem tudott sok újat mutatni, a zene szerintem elég pocsék lett, a hangok is épp hogy átvitték a lécet, ami viszont totál gyenge lett az nem más mint a tankok és egyéb járművek mozgása példa: kijelölök 1 szerelő + 1 tankot a szerőkocsi ugye gyorsabb de mivel a tank mögött ált annyi esze nem volt hogy azt kikerülje és úgy menjen el hanem folyamatosan abba belefut majd megáll újraindul belefut megáll .... másik volt olyan szinte minden pályán, hogy másodpercekig csak az utat keresi nem tudja merre menjen és csak áll egyhelyben és meg a hajamat tépem, hogy közben hülyére lőnek, főleg a szűk utcai részeken volt ezzel gond, meg hát mi az, hogy a tank átmegy a kisemberen és annak semmi baja, jó ne halljon meg de legalább sebződjön. Szóval mindent összevetve hangok/zene: 2,5
    játékmenet:3,5
    grafika:4,8
    hangulat:3
    szóval egy olyan jó közepes az egész szerintem, nem rossz de valahogy mást vártam.