• Csaba
    #147
    Skyline:
    Te valamiért az unalmas rallys, forma1-es szimulációkért rajongsz. Te dolgod. Persze ez nem baj, de amíg a need for speed sorozat csillog-villog grafikailag, és a kocsik is ezerszer jobban néznek ki, mint a gagyi forma1-es kocsik, addig ezzel játszom.. Játszottam én már rallyval, f1-gyel is, csak azokon állandóan elaludtam, olyan unalmasak voltak, semmi akció, sehol kihívás. A legnagyobb izgalom az volt, amikor kimentem pitstopolni...
    A need for speednek a nyomába sem érnek, dögunalmasak... Ezt az újat ma volt szerencsém kipróbálni. 1 hibája van, döglassú...Programozók csődöt mondtak. Eddig azért volt tökéletes ez a sorozat, mert kis hardveren is kurva jól futott, és a grafikára is a legjobb volt, egyszóval szinte tökéletes volt. Most viszont atomerőmű kell neki. Mondjuk úgyis vennem kell egy geforce 4 Ti-s kártyát, de akkor is kurva béna, hogy egy 1,5 ghz-es P4-es procival 512 mega ram mellett 800*600-ban 32 biten szaggat...Igaz, hogy Geforce2-es a kártya 64 megával, de akkor is, sokat ront az összképen, hogy le kell enyhén butítani a tájat...Magyarán elbaszták, elfelejtettek programozni...
    A helikopteres újítás meg kurva jó, tök látványos...
    Viszont azt fenntartom, hogy a legjobb autóverseny továbbra is a Need for Speed 1. Annál élvezetesebb progi sosem lesz...