Ki használ ilyet? És megvan vele elégedve?
  • Taranov
    #42
    Én nem vagyok Matávellenes.
    Szerintem teljesen korrekt a Matáv.
    Ne haragud, ne vedd magadra, de szerintem a primitív ember fogja a Matávra a tavaly nyári internet áremelést, mert igazából az a kormány hibája.
    A drága ADSL is.
    A Matávnak 100% mindegy, hogy az államtól kapja a pénzt, vagy a fogyasztóktól. Teljesen mindegy neki, de a Deutsche Telekomnak "pénz kell".
    Szóval a Matávnak addig kell emelnie a tarifákat, amíg meg nem lesz a kitűzött évi haszon.
    Most márc. elsejétől is a Matáv csökkent, nem az állam.
    Ezt írták a matav.hu-n, hogy állami "beavatkoás" nálkül. Valószínű, hogy a Matáv a 2003-as hasznát új ügyfelek szerzésével akarja megteremeni...

    EGPRS: Szerintem egy jópofa dolog,főleg akkor, ha nem drága :)
    Mert ha drága, akkor az egész tárgytalan. MErt pl . a Vodafone kivétlével, szinte megfizethetetlen a GPRS.
    Az MMS meg egy f××z-ság. Olyan fölösleges, mint Jancsi és Juliskának egy GPS telefon.
    Bár Jacsi és Juliska eltévedt, tehát lehetséges, hogy jó lett volna nekik egy GPS-es telefon. :)
    A dupla-ISDN pedig szerintem nem túl lassú, nekem is az van, mondjuk így Freestarttal szánalmas, de a fő gondom vele, hogy drága. Csak letöltéshez, sürgős cuccokhoz, és éjfél után használom 128 Kbit-en, mert csak akkor megfizethető.
    Egyébként a dual ISDN egy rendes szolgáltatónál, mondjuk DataNET, EnterNET, elég jó, nem sokkal rosszabb, mint az ADSL, mert az ADSL-nél 384 kbit/s a max. és 128 Kbit/sec a garantált.
    Na most. Ha az ISDN-nél garantálják a 128-at, akkor nem sokkal rosszabb. Csak egy kicsivel...