Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • magyar ember 2
    #427
    "Amúgy segítek: Symbian és nem symbios :-PPP"
    Nembaj, lesz SymCity es kesz. :D

    "Nem. 40-ért nem vitték. Ha vitték volna, akkor most nem lenne 32"
    Hidd el, vittek rendesen (faterom vodkafonos, van ralatasom).

    "Mert ott van a táblázatomban."
    Csak epp a vegen, az osszegzesnel mar "lemaradt", mert az nem mutatott volna jol a motorola fikazasban.

    "Ajánlom a vagy szócskát figyelmedbe."
    En ertem, csak te nem. Az elobb irtad hogy a 6610ben az mms miatt nincs hangtarcsazas, erre irtam hogy a t720i-nel is ugyanez van, tehat mind2nel a memoria ugyanolyan korlat. Ebbol kovetkezik hogy a 6610ben is vagy nagy szabad memoria, vagy mms van, tehat miben is lenne elmaradva a hasonlo cipoben jaro t720? Most irjam ide en is hogy "Ha elolvasod figyelmesen, amit írtam (1 mondat), akkor megérted. Ha nem, nem. Nem IQ bajnokságon vagyunk..."?

    "A 6610 300 telszámot tud MMS-sel, a T720 500-at MMS nélkül, MMS-sel 100-at. Ezt kellene emlegetned. Mert így valóságalapja is van."
    Viszont mms nelkul se tud tobbet, ezt is emlegesd! :)

    "SOHA SEMMI BAJOM NEM VOLT AZ INFRÁS KOMMUNIKÁCIÓVAL. Az, hogy neked nem megy, az nem az infra hibája, sokkal inkább a tiéd."
    Az enyem nem, mert nincs, es nem is hasznalnam. Viszont annak a sok embernek, akiknek a kedveert a vodafon beirta a connectme faq-ba hogy nokia telefonoknal az infras kommunikacional soxor megszakad a kommunikacio, na azoknak biztos problemat okozhat. (Hozzatennem meg azt is hogy ha mar az ems-nel szuksegesnek lattad megjegyezni hogy csak motorola telefonokkal kompatibilis, akkor az infranal is legyel szives megjegyezni hogy nokian kivul mas telefonokkal nem kompatibilis!)

    "Ja értem a logikádat! Ha te nem tudod használni, akkor szar és felesleges."
    Neked nem? te csak azt nezed hogy mi van a dobozra irva, es mar meg is nyugodtal?

    "Tehát ha színvak lennél, akkor senki ne gyártson színestévét, mert TE úgysem látod."
    Gyarthat, de akkor neked ugyis felesleges lesz.